допомога мешканцям Першотравневого

EPAM&IT4LIFE: як ІТ-компанії допомагають подолати гуманітарну кризу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З першого дня війни Kharkiv IT Cluster та все ІТ-ком’юніті спрямувало свої сили на волонтерський напрямок, кожного дня рятуючи сотні тисяч людей Харківщини та всієї України. Одним з найактивніших учасників нашого благодійного руху – активний учасник Харківського ІТ Кластеру – ІТ-компанія ЕРАМ.

Благодійні здобутки ЕРАМ під час війни

З початку повномасштабної війни в Україні ЕРАМ заплатила понад 100 млн грн податків наперед, понад 50 млн грн спрямувала на придбання карет швидкої допомоги, захисного спорядження, тактичної медицини та ліків, продуктів та засобів гігієни. Також компанія-лідер українського ІТ-ринку підтримує членів команди та їхніх рідних, допомагає закладам освіти по всій країні та запускає навчальні програми для різних верств населення. Надзвичайно активно працює і волонтерський рух ЕРАМ.

«ЕРАМ допомагає державі і українцям під час війни за різними напрямками — економічним, гуманітарним, освітнім тощо. Волонтери нашої компанії успішно поєднують ефективне делівері і різноманітні проєкти, спрямовані на скорішу перемогу України. Більше того, потроху відновлюється найм досвідчених спеціалістів та новачків», – розповідає Євген Гріцков, керівник локації ЕРАМ на сході України.

Допомога мешканцям Першотравневого

Плодами співпраці Харківського ІТ Кластеру та ІТ-компанії ЕРАМ стало рішення підтримати рідну Харківщину. Команда ЕРАМ зробила значний грошовий внесок, завдяки якому в рамках проєкту IT4Life від Kharkiv IT Cluster більше 500 мешканців міста Першотравневе на Харківщині отримали продуктові набори та засоби гігієни для дітей.

«Компанія фокусується на співпраці з надійними і перевіреними фондами. Це, зокрема, причина, чому ми вирішили співпрацювати з Kharkiv IT Cluster для допомоги мешканцям Харківщини. Пишаюсь нашими спільними ініціативами та вдячний за можливість допомогти людям з рідному регіону», – зазначає Євген Гріцков.

dopomoga-meshkantsyam-pershotravnevogo-414x259 EPAM&IT4LIFE: як ІТ-компанії допомагають подолати гуманітарну кризу

Дякуємо команді ЕРАМ за життєдійну співпрацю! Допомога = перемога, тож, дійдемо до перемоги разом!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. EPAM
  2. EPAM support 200 days
  3. Допомога від G5
  4. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  5. Kharkiv IT Cluster & DataArt
  6. Люди працюють в офісі
  7. Друга «швидка» для харківських тероборонців від української ІТ-спільноти
  8. IT-specialist portrait

Коментарі