join_companies_ua

Приєднатися

 

 

 

Kharkiv IT Cluster – некомерційна організація, заснована у 2015 році для об’єднання провідних українських IT-компаній, університетів та влади задля зосередження на спільних викликах.

Ми консолідуємо IT-індустрію навколо амбітних проєктів для розвитку технологічної бізнес-екосистеми. Rooted in Kharkiv, expanding globally!

Наше комʼюніті об’єднано цінностями, а не географією! Ми не маємо обмежень по місцезнаходженню вашого офісу або його відсутності:)
(категорично не співпрацюємо тільки з компаніями, що мають зв’язок з росією та іншими країнами-агресорами).

 

 

Унікальні сервіси для учасників
спільноти Kharkiv IT Cluster

 

benefyty-min

 

🎯 Доєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster та разом зі спільнотою:

🔝 Зростайте: збільшуйте продажі та залучайте інвестиції завдяки нашому нетворку з міжнародними бізнес-спільнотами та ІТ-партнерствам, а наш продукт зі страхування професійних ризиків забезпечить впевненість ваших клієнтів.

👨 Легко наймайте таланти: отримайте доступ до партнерської мережі зі 160+ ІТ-університетів, коледжів, шкіл та розвивайте Employer Brand з мінімальними витратами часу ваших експертів.

💸 Зменшуйте витрати та підвищуйте лояльність персоналу: користуйтеся спеціальними умовами від наших бізнес-партнерів (банки, страхові, аудит, клауд-інфраструктура, конференції та ін.), отримуйте підтримку в залученні грантів та надайте вашим ІТ-фахівцям доступ до найвищого рівня знижок в ексклюзивній цифровій програмі лояльності IT Community.

💪 Захищайте свій бізнес завдяки юридичній підтримці, консультаціям по бронюванню та відрядженням за кордон, і нашій активній роботи з урядом з адвокації інтересів ІТ-бізнесу.

🤝 Отримуйте бенефіти від унікального нетворкінгу: долучіться до спільноти керівників ІТ-компаній та долучить ваших фахівців з HR-ру, маркетингу, фінансів, бухгалтерського обліку, юридичної підтримки, продажів, освіти — до відповідних профільних ком’юніті з закритими чатами та регулярними нетворкінг-заходами.

💚 Робіть соціальні проєкти разом з нами: оптимізуйте ваші витрати на благодійність та уникайте паперової роботи, реалізуючи ваші проєкти на базі благодійного фонду IT4Lfe.

 

 

Як стати учасником Kharkiv IT Cluster:
Механізм приєднання до спільноти

Заповніть реєстраційну форму, наш акаунт-менеджер зв’яжеться з Вами. Якщо Ви не отримали відповіді або у Вас залишились питання – пишіть на електронну пошту: info@it-kharkiv.com

new_join-web-ua-min
Компания ІТ-Компания

    Кількість працівників у Харкові:

    Вид діяльності: