IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу

IT4Life: допомога від айтівців для контрнаступу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З першого дня війни Kharkiv IT Cluster та все ІТ-ком’юніті спрямувало свої сили на волонтерський напрямок. Для наближення Перемоги благодійна екосистема проєктів «IT4Life» щодня збирає кошти, купує, доставляє гуманітарну допомогу для цивільних та захисників України.

17 травня 2023 благодійний проєкт «IT4Life» допоміг обладнати ноутбуками ситуаційні центри Армії Дронів, що задіяні у контрнаступі. Кошти на них вдалося зібрати завдяки небайдужості компаній-учасників Kharkiv IT Cluster — INSART, SDA Company, IT-Jim, Insоft, ITRDev, ErgoServ, Solid Software, CS LTD.

Допомогу збирати все складніше, бо 2023 обіцяє бути для ІТ-галузі роком “ідеального шторму”. Світова рецесія, війна, невирішені питання з бронюванням фахівців та поїздками до клієнтів за кордон – комбінація цих факторів кожного місяця негативно впливає на надходження від ІТ до країни. Це напряму впливає і на можливості айтівців донатити.

Але Харківський IT Кластер вдячний кожному, хто допомагає. Десятки тисяч харківських айтівців продовжують працювати по всіх куточках України та знають — разом ми сила!

Рекомендовані матеріали

  1. Bandera Power
  2. допомога мешканцям Першотравневого
  3. T4Life передача проектора

Коментарі