Kharkiv IT Cluster & DataArt

Kharkiv IT Cluster & DataArt: «Пункти незламності» для харків’ян

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Після цинічних обстрілів, які на декілька діб лишили українців без світла й тепла, країна готується до будь-яких подальших сценаріїв. Для того, щоб люди мали зв’язок, могли підзарядити гаджети й просто зігрітися, на території України була запущена мережа «Пунктів незламності».

Роль «Пунктів» виконують намети ДСНС, а також спеціально облаштовані місця в урядових будівлях, школах та дитячих садочках.

Блекаут, який українці пережили напередодні, навряд чи стане останнім, адже попереду — тривала зима. Прогнозовано «Пункти незламності» ставатимуть лише популярнішими.

Саме тому Kharkiv IT Cluster та його благодійний проєкт IT4Life за підтримки міжнародної ІТ-компанії DataArt створили ініціативу по розгортанню «Пунктів незламності» у Харкові. Наразі в рамках цієї активності вдалося доукомлектувати й облаштувати пункт обігріву в Шевченківському районі на базі ХЗОШ №135.

«Це гуманітарна допомога від нашого ком’юніті, а саме — від IT-компанії DataArt, яка фінансово підтримала придбання необхідного обладнання. Наше ком’юніті нараховує більше 200 ІТ-компаній та партнерів. Вони постійно допомагають Харкову, тому що це — наш спільний внесок у стійкість та Перемогу», — зазначає Тетяна Куртова, координаторка заходів та проєктів Kharkiv IT Cluster.

Punkty-nezlamnosti2-414x311 Kharkiv IT Cluster & DataArt: «Пункти незламності» для харків’ян

Створений пункт обігріву є абсолютно автономним, як цього й вимагав Харківський міський голова. До того ж він є основним у Шевченківському районі. «Пункт незламності» від Kharkiv IT Cluster та DataArt обладнаний генераторами, за допомогою яких місцеві жителі зможуть зігрітися, приготувати їжу й облаштувати спальні місця, незважаючи на те, що відбувається зовні. У майбутньому Харківський ІТ Кластер долучиться до обладнання ще п’яти таких пунктів, повністю забезпечивши потреби маючого найбільші пошкодження Київського района.

Kharkiv IT Cluster з перших днів повномасштабного вторгнення не стоїть осторонь допомоги й підтримки цивільного населення. Благодійний проєкт IT4Life від Харківського ІТ Кластеру об’єднав зусилля ІТ-спільноти, щоб спрямувати всі зусилля на зменшення впливу гуманітарної катастрофи на життя харків’ян під час війни. Таким чином, за дев’ять місяців війни нам вдалося скоординувати надання гуманітарної допомоги цивільному населенню, адресної допомоги постраждалим, а також евакуацію громадян з місць активних бойових дій до безпечних регіонів.

Punkty-nezlamnosti-414x311 Kharkiv IT Cluster & DataArt: «Пункти незламності» для харків’ян

Kharkiv IT Cluster висловлює подяку ІТ-компанії DataArt та особисто керівнику центру розробки DataArt у Харкові Олександру Никитенку за цей внесок та підтримку Харкова.

DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Відповідно до принципу «Перш за все — люди», компанія готова працювати з замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій та адаптуючись у міру розвитку їхнього бізнесу.

Харківський IT Кластер пишається самовідданістю та соціальною відповідальністю IT-спільноти, бо саме це дає змогу так масштабно підтримувати рідне місто. Наразі десятки тисяч харківських айтівців працюють по всіх куточках України, щоб кожного дня допомагати Харківщині.

Приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster — як учасник, партнер або волонтер — бо разом ми — сила!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Bandera Power
  2. DataArt виходить на новий ринок відкриття центру розробки в Бенгалуру, Індія
  3. допомога мешканцям Першотравневого
  4. Kharkiv IT Cluster врятував новорічний настрій маленьких харків'ян!
  5. Бронювання ключових IT-фахівців
  6. T4Life передача проектора
  7. Як ІТ-компанія DataArt допомагає харків’янам пережити блекаути

Коментарі