Друга «швидка» для харківських тероборонців від української ІТ-спільноти

Друга «швидка» для харківських тероборонців від української ІТ-спільноти

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Другий з двох автомобілів швидкої допомоги, кошти на які збирали Харківський ІТ кластер, Асоціація IT Ukraine та ГО «Фундація Течія», уже на місці!

Тероборонці Харківщини стверджують, що «швидкі» — це нагальна потреба, адже, щоб витягнути поранених з передової, потрібна спеціалізована машина, яка призначена для цього. Звичайний мікроавтобус може лише нашкодити невідкладному лікуванню через непристосованість. Але завдяки згуртованості української ІТ-спільноти, ця проблема активно вирішується.

Перший автомобіль, який було куплено на кошти ІТ-спільноти, вже служить 122 окремому батальйону Територіальної Оборони Харкова. Другу ж «швидку» отримав 227 батальйон Харкова, який входить до складу 127 бригади ТрО Харківської області.

Після перетину європейського кордону куплена машина Opel Vivaro отримала комплексний технічний огляд. Волонтери завантажили машину гуманітарною допомогою, щоб на схід приїхала не пуста, а з найнеобхіднішими речами та продуктами.

1Druga-shvydka-dlya-harkivskyh-teroborontsiv-vid-ukrayinskoyi-IT-spilnoty-414x233 Друга «швидка» для харківських тероборонців від української ІТ-спільноти

«Я вам дуже вдячний за цю машину, вона вже працює і приносить користь. Зараз ми завантажили її водою, щоб відвезти нашому батальйону. Далі ж машина буде виконувати медичні цілі – чергувати, очікувати на поранених чи хворих», – говорить Вадим Ватралик, начальник медичної служби 227-го батальйону.

Харківський ІТ кластер, Асоціація IT Ukraine та ГО «Фундація Течія» дякують усім, хто долучився до збору коштів та зробив свій внесок у збереження життя жителів Харківщини та їх захисників.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. допомога мешканцям Першотравневого
  2. Допомога від G5
  3. IT4Life_novyny_dopomohy

Коментарі