IT4Life_novyny_dopomohy

Щоб не пропустити: найважливіше з благодійних новин нашої ІТ-спільноти

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківська ІТ-спільнота продовжує активно допомагати Україні: донати, волонтерство та координація. Саме час підсумувати, шо ж вдалось зробити за останній період.

Допомога від G5 Games

Одна з найактивніших компаній, яка постійно підтримує наш фонд – наш мембер G5 Games. Компанія повністю профінансувала придбання інноваційного апарату для операцій SURTRON ® TOUCH 200 для Чугуївської Центральної лікарні. Внесена сума становила 283 500 грн! Завдяки закупленому апарату лікарі вже рятують життя поранених – дітей та дорослих.

Завдяки підтримці G5 Харківський ІТ Кластер зміг оперативно проаналізувати потрібний асортимент, знайти, купити та доставити шовний матеріал до медичних установ. Зокрема, матеріали отримали КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради»КП Чугуївської Міської Ради Харківської області «ЧУГУЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. М. І. КОНОНЕНКА» та КП Харківської Обласної Ради «Обласна клінічна лікарня». Читайте більше про допомогу від наших мемберів тут.

Допомога від EPAM

У співпраці з Харківським ІТ Кластером та ІТ-компанії ЕРАМ наші волонтери суттєво допомогли Першотравеневому. Команда ЕРАМ зробила значний грошовий внесок, завдяки якому в рамках проєкту IT4Life від Kharkiv IT Cluster більше 500 мешканців міста Першотравневе на Харківщині отримали продуктові набори та засоби гігієни для дітей. Більше про те, як допомагає компанія під час війни, дивіться тут.

Адресна допомога

Наші волонтери щодня покривають десятки запитів на продуктові набори і до цього активно долучається наш благодійний фонд IT4Life. У період 20.06-01.07 нашим волонтерам вдалось допомогти сотням людей по Харкову та області. Читайте – які пункти увійшли до маршруту.

Допомога Харківській ОВА: збір техніки завершено

Після ракетного удару по будівлі Харківської ОВА знищено всю комп’ютерну техніку. Для стабілізації роботи працівників необхідно було замінити її у найкоротші терміни. Але наші партнери зібрали необхідне обладнання, щоб передати його Харківській ОВА.

Kharkiv IT Cluster спільно з благодійним фондом ІТ4Life взяли на себе питання логістики та доставки техніки з Дортмунда та Бремена до Харкова. До допомоги долучилися представники інших регіонів і країн, хто саме – читайте у нашому матеріалі.

Оголошено зібр техніки для ЗСУ та СБУ

Зараз при Kharkiv IT Cluster активно працює фонд IT4Life та його «військовий» напрям – saveTrempel. Наразі ми підтримуємо 31 підрозділ (сюди входять батальйони, військові частини, ДСНС). Нам частіше стали надходити запити від наших підшефних на офісну техніку: монітори, системні блоки, SSD диски, HDD диски, принтери, сканери, ламінатори, МФУ, клавіатури, роутери, навушники, колонки та фотоапарати. Читайте більше про запити техніки тут.

<Якщо є техніка, якою можете поділитися і вона знаходиться не в Харкові, можна відправити нам Новою Поштою. Якщо в Харкові – можемо приїхати забрати. Якщо виникли питання, пишіть @elenaloenko

Намалюй Перемогу! Долучайся до мистецькою акції на підтримку ЗСУ

Долучайся до нової ініціативи від Kharkiv IT Cluster – «Намалюй Перемогу»! Ця акція – твоя унікальна нагода долучитися до боротьби та підтримки ЗСУ. Нам байдуже на твій вік, адже ми переконані — кожен здатен внести однаково значущий вклад у Перемогу.

Умови участі: 

  • Намалюй малюнок, який наблизить нашу перемогу (можна декілька);
  • Обов’язково на ньому вкажіть своє ім’я та прізвище, скільки вам років;
  • Відправте листа Укрпоштою на адресу: м. Харків, абонентська скриня № 12114

Дякуємо вам за ваші внески та вашу небайдужість! Разом – до перемоги!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Допомога від G5
  2. вебкодер
  3. Благодійний дайджест
  4. Друга «швидка» для харківських тероборонців від української ІТ-спільноти

Коментарі