Допомога від G5

G5&IT4Life: як допомагає один із наших найактивніших донорів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківська ІТ-спільнота продовжує активно допомагати Україні: донати, волонтерство та координація. Одна з найактивніших компаній, яка постійно підтримує наш фонд – наш мембер G5 Games.

Фокус допомоги нашого мембера був визначений ще за ковідних часів – у пандемію G5 посилено допомагали нашому фонду із забезпеченням лікарень Харківської області всім необхідним. Медицина та гуманітарна допомога мешканцям Харківського регіону, тим, хто постраждав від війни найбільше.

Чугуївська лікарня

Наприкінці квітня компанія повністю профінансувала придбання інноваційного апарату для операцій SURTRON ® TOUCH 200 для Чугуївської Центральної лікарні. Внесена сума становила 283 500 грн! Завдяки закупленому апарату лікарі вже рятують життя поранених – дітей та дорослих.

chuguyivska-likarnya-1 G5&IT4Life: як допомагає один із наших найактивніших донорів

Адресна доставка

З початком повномасштабної війни в Харківський області утворилась гуманітарна криза, але завдяки підтримці G5 – 160 000 грн на адресну доставку гуманітарної допомоги – наші волонтери змогли нагодувати тисячі людей у гарячих точках міста та області.

listivka-vdyachnosti-1-414x233 G5&IT4Life: як допомагає один із наших найактивніших донорів adresna-dostavka-1-414x233 G5&IT4Life: як допомагає один із наших найактивніших донорів

Шовний матеріал

Через велику кількість постраждалих в лікарнях Харківського та Полтавського регіону навесні виник дефіцит шовного матеріалу для порятунку як поранених, так і для проведення екстрених операцій для мешканців Сходу. Завдяки підтримці G5 Харківський ІТ Кластер зміг оперативно проаналізувати потрібний асортимент, знайти, купити та доставити шовний матеріал до медичних установ. Зокрема, матеріали отримали КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради», КП Чугуївської Міської Ради Харківської області «ЧУГУЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ІМ. М. І. КОНОНЕНКА» та КП Харківської Обласної Ради «Обласна клінічна лікарня».

IT4Life_shovnui_material_G5-414x217 G5&IT4Life: як допомагає один із наших найактивніших донорів

Дякуємо учаснику Харківського ІТ Кластера G5 за масштабну залученість до нашого благодійного проєкту IT4Life! Разом щодня ми допомагаємо рятувати все більше життів маленьких та великих українців!

Слідкуйте за новинами на наших мережах – чекайте на нові звіти, фото та відеорепортажі! 😏

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. благодійна акція від G5
  2. Друга «швидка» для харківських тероборонців від української ІТ-спільноти
  3. IT4LIFe звіт за тиждень
  4. G5 Games

Коментарі