G5 Games

Як компанія G5 Games допомагає своїм співробітникам зараз, як побудовані робочі процеси і що роблять співробітники-волонтери

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

G5 Games – шведська публічна компанія, яка об’єднує співробітників по всьому світу. На даний момент в Україні працює понад 400 працівників. Тому з моменту вторгнення G5 роблять все, щоб кожен український співробітник, незалежно від свого нинішнього розташування, відчував підтримку компанії.

Усім працівникам українських офісів було надано двотижневу оплачувану відпустку для релокації, відновлення та адаптації у нинішніх реаліях. При цьому ми виявляємо гнучкість, підходимо до кожного випадку індивідуально і при необхідності надаємо додатковий час, якщо співробітник не має можливості працювати після двох тижнів. У цей час йому продовжуватимуть платити зарплату та компенсувати переїзд.

Всі витрати на переїзд в безпечне місце з міст, в яких зараз ведуться активні бойові дії, включаючи дорогу і оренду житла, G5 взяла на себе, поки на невизначений час.

Компанія зробила екстрену бонусну виплату всім співробітникам у розмірі 50% від заробітної плати, продовжує виплачувати зарплату, і робить це раніше за термін.

Якщо працівник-чоловік йде до ЗСУ, згідно із законом, за ним зберігається його посада та заробітна плата.

Кожен день команда HR PP і топ-менеджмент компанії постійно перебувають на зв’язку, надають інформаційну та консультаційну підтримку для кожного співробітника.

Найголовніше для G5 зараз – це безпека та моральний стан кожного члена команди, саме тому в компанії запустили серію вебінарів з першої медичної допомоги, вебінари з психологами та юристами.

Зараз компанія в процесі відкриття нових офісів у Європі, щоб співробітники мали вибір: залишатися в Україні, або переїхати разом з сім’єю в іншу європейську країну.

Робота в умовах бойових дій

Не всі співробітники зараз можуть впоратися з негативними емоціями, проте багато хто вже приходить до тями і повертається до роботи. Українські співробітники, які змогли знайти безпечне місце, Інтернет та можуть працювати, працюють прямо зараз. Колеги з інших країн та офісів роблять все, що в їх силах, щоб дозволити компанії функціонувати, та максимально допомагати українським колегами.

Волонтери G5

Співробітники офісу в Харкові активно займаються допомогою в організації вивезення всіх бажаючих за межі міст, де зараз ведуться активні бойові дії. Наші колеги із Західної України надають усю посильну допомогу у розміщенні працівників на території Закарпаття та Прикарпаття. Волонтерські центри, в яких задіяні працівники з G5, збирають гуманітарну допомогу, привозять продукти та ліки, готують їжу для ЗСУ та всіх, хто перебуває у сховищах, допомагають із вивозом з гарячих точок на машинах та автобусах, у тому числі на власному транспорті, допомагають із розміщенням. Фінанси за невикористані подарункові сертифікати, які були подаровані співробітникам на Новий рік і 14 лютого, з ініціативи керівників українських офісів та їх співробітників, передаються як гуманітарна допомога всім, хто її потребує.

G5 і далі продовжуватиме надавати допомогу своїм співробітникам, де б вони не знаходилися. А також підтримувати ініціативи, які зараз можуть допомогти Україні.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. благодійна акція від G5

Коментарі