благодійна акція від G5

Благодійна акція “G5 Charity for Ukraine” від шведського видавця та виробника мобільних ігор G5 Games: 250 000$ на допомогу Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мембер Kharkiv IT Cluster компанія G5 Games запустила масштабну благодійну акцію “G5 Charity for Ukraine”, в рамках якої виділила 250 000 $ на допомогу внутрішнім переселенцям, медицині та тваринам.

Цю суму не було відправлено до якогось одного фонду. Так роблять безліч компаній, але в G5 провели ресерч і вирішили самостійно шукати невеликі благодійні та цивільні організації, які потребують допомоги, реагувати та допомагати у точкових запитах. На які зазвичай звертається набагато менше уваги.

photo_2022-05-19-13.26.43-1-414x233 Благодійна акція “G5 Charity for Ukraine” від шведського видавця та виробника мобільних ігор G5 Games: 250 000$ на допомогу Україні

Знайти тих, кому потрібна допомога, по-справжньому нескладно. Багато працівників займалися благодійністю та допомогли компанії розпочати співпрацю з ГО “СВОЇ” у Запоріжжі, ГО “Волонтерська ліга” у Харкові, БФ “Допомога – це я”, БО БФ “ТИ ПОТРІБЕН”, “Харківський гуманітарний штаб «ЦЕНТР 1», притулком для тварин “Дай лапу” та “Всі хвостики”. На кошти, які були перераховані закупили продукти, засоби особистої гігієни для переселенців з Маріуполя, Мелітополя, Бердянська, а також для мешканців постраждалих регіонів у Запорізькій, Донецькій та Харківських областях, у м. Буча. Також оплачено паливо для 5 фур, які доставляють гуманітарну допомогу із Західної України до Харкова та області.

photo_2022-04-13-13.30.36-1-414x311 Благодійна акція “G5 Charity for Ukraine” від шведського видавця та виробника мобільних ігор G5 Games: 250 000$ на допомогу Україні

Крім цього, були виконані деякі точкові запити. Наприклад, закупівля бронежилетів для лікарів 4-ї станції швидкої допомоги в Харкові, фінансова підтримка волонтерів, які займаються адресним розвезенням продуктів та засобів першої необхідності, укомплектування та трансфер швидких допомог. Подробиці можна побачити в соціальних мережах G5 Games (Instagram, Facebook, Linkedin).

На даний момент на благодійні потреби компанія вже перерахувала понад 200 000 $. Ці кошти було передано як у благодійні організації, і на покупку товарів, оплату бензину, закупівлю коштів особистої гігієни для дорослих та дітей. У компанії продовжують працювати у рамках цієї масштабної благодійної акції.

Допомога від співробітників G5 Games

Крім тих коштів, які виділила компанія, на благодійність йдуть гроші, зібрані та співробітниками. У перші дні, незважаючи на всю складність ситуації, від працівників з G5 надходило багато запитів із пропозицією допомогти. Тому в компанії вирішили надати таку важливу наразі можливість почуватися потрібними.

IMG_8448-1-1-scaled-414x276 Благодійна акція “G5 Charity for Ukraine” від шведського видавця та виробника мобільних ігор G5 Games: 250 000$ на допомогу Україні

На добровільній основі кожен український співробітник може перерахувати кошти на ту благодійність, яка найбільше відгукується: допомога переселенцям, медицині, тваринам та ЗСУ. Ці кошти витрачаються на витончені невеликі запити, у тому числі від колег з G5.

Крім фінансової підтримки, у G5 збираються запустілі благодійний онлайн-курс QA Engineer для всіх бажаючих українців.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. G5 Game
  2. NIX допомагає ЗСУ і постраждалим від війни в Україні
  3. G5 Games

Коментарі