G5 Game

G5 Entertainment — новий мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Трішки історії G5 Entertainment

Компанія G5 Entertainment AB була заснована в 2001 році. П’ять GameDev євангелістів, серед яких був майбутній CEO компанії, Влад Суглобов, створили на той момент невелику ігрову студію розробки. Було вирішено робити ігри для мобільних додатків. Перша гра, яку можна завантажити, вийшла в 2003 році і відразу отримала нагороду «Краща мобільна гра 2003» від конференції розробників ігор на просторах СНД. У перші кілька років G5 працювала і над іграми для ПК, але з 2004 року було вирішено зосередитися на іграх для мобільних додатків. Де на той час G5 стала першою і кращою, підтримуючи цей статус до цих пір. Уже в 2004 році компанія уклала договір про співпрацю з американським офісом Disney для спільної розробки мобільної гри по фільму «Пірати Карибського Моря».

photo_2021-09-20_14-02-16-414x276 G5 Entertainment — новий мембер Kharkiv IT Cluster

G5 Games зараз

Сьогодні G5 – це шведська ігрова компанія, що розвивається, яка за час свого існування пройшла різні етапи формування та розвитку, ставши стабільною компанією, яка вміє адаптуватися і рости в різних умовах ринку.

– більше 250 мільйонів користувачів
– міжнародний досвід випуску великих хітів
– 800+ співробітників в 5 країнах (Швеція, Україна, Росія, США, Мальта)
– розробка ігор в жанрах Match-3, Hidden Object, Mahjong Solitaire
– 20+ f2p проектів світового рівня в портфоліо, перекладених 15 мовами (серед яких Hidden City®, Jewels of Rome™, Mahjong Journey®, Homicide Squad®, Jewels of the Wild West™ та ін.)
– акції компанії розміщені на біржах Стокгольма (NASDAQ Stockholm) і Нью-Йорка (OTCQX)

«Ми даруємо радість мільйонам у всьому світі» – місія G5

Команда G5 Games – це колектив фахівців, які дійсно захоплені своєю справою. Кожен член команди G5 щиро любить свою роботу і свою справу – створювати ігри, які радують інших. Компанія вибудовує стратегію таким чином, щоб створювати успішні продукти як через 20 років, так і через 40 років.

photo_2021-09-20_14-02-17-414x276 G5 Entertainment — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Мотивація співробітників

Найголовніша цінність і мотивація в G5 Games – займатися тією справою, яка приносить задоволення. Тому в компанії ретельно стежать, щоб у співробітників виходило дотримуватися work-life балансу (в G5 гнучкий графік – головне, виконувати завдання якісно і в строк), не було вигорання і вся робота виконувалася в кайф. Для цього в G5 регулярно проводяться розважальні та навчальні майстер-класи, онлайн-зустрічі. Активно впроваджується неформальне спілкування серед співробітників на щотижневих coffee talk’s, де обговорюються різноманітні теми. Не забувають в G5 і про приємні подарунки до свят, які доставляються в будь-яку точку земної кулі.

Крім того, всім співробітникам надається ряд бенефітів у вигляді можливостей для навчання, вивчення англійської мови, занять спортом (футбол, волейбол, спортзал, басейн, йога), отримання знижок від компаній-партнерів, медичного страхування.

photo_2021-09-20_14-02-15-414x276 G5 Entertainment — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Бонуси G5

У G5 Games дуже цінують команду, розуміючи, що команда – це запорука успіху. Тому компанія з радістю ділиться прибутком із співробітниками в рамках бонусних мотиваційних програм.

У G5 є 3 види бонусів:

  • Big Bonus – виплачується проектній команді при досягненні грою в перший раз заданих значень щомісячних продажів (Майлстоун). Сума Великого Бонуса розподіляється між усіма учасниками розробки проекту з урахуванням різних критеріїв (наприклад, скільки співробітник працював на проекті в попередній період часу, яка роль на проекті і тп.).
  • Performance Shares – ця програма створена для того, щоб ключові співробітники компанії мали можливість отримати дохід від акцій компанії при зростанні їх вартості. Іншими словами, Performance Shares – це спосіб заохотити співробітників за ефективну та якісну роботу, яка впливає на успіх проектів компанії та компанії в цілому. Наприклад, в цьому році умови програми виконані, і 5,4 мільйонів доларів розподілені між сотнею співробітників.
  • Profit Sharing Bonus – це система преміювання та мотивації команди розробки досягати максимальної прибутковості проекту. Простіше кажучи, Profit Sharing Bonus виплачується з суми приросту накопиченого прибутку проекту за квартал.

Дещо унікальне

У кожного співробітниками в компанії є можливість працювати над RND-проектами – використовуючи ресурси, напрацювання та інструментарій компанії, співробітники можуть самостійно, без керівництва з боку компанії розробити проект. І якщо цей проект буде мати потенціал, компанія зможе взяти його в основну розробку і випустити.

Щорічно провідні співробітники G5 зустрічаються на G5 Team Up – внутрішній конференції, де збираються представники всіх офісів. Традиційно конференція проходить в різних країнах (Туреччина, Італія). Під час пандемії G5 Team Up перейшов в online формат. У всіх членів команди є доступ до G5 Talk. Це освітня платформа, що складається з внутрішніх і зовнішніх онлайн-лекцій, спікерами яких є співробітники компанії або запрошені фахівці. У прямому ефірі спікер проводить вебінар на обрану (актуальну) тему, ділиться досвідом і лайфхаками. У режимі реального часу відповідає на запитання учасників вебінару.

photo_2021-09-20_14-02-14-414x552 G5 Entertainment — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Освітні курси та стажування

У червні 2021 на базі компанії G5 Games пройшла інтернатура «Курс молодого ASO-бійця». Понад півсотні учасників захотіли знайти себе в новому напрямку App Store Optimization, а деякі з них вже стали частиною G5 Team!

Восени до запуску готується G5 University. G5 Games має сильну команду викладачів-професіоналів GameDev індустрії, які готові ділитися своїми знаннями та багаторічним досвідом розробки успішних ігрових хітів.

Мета G5 University – це створення корпоративної системи знань і постійно діючого механізму залучення, навчання, розвитку молодих талантів. Для підтримки ігрової індустрії, IT і закриття потреби у наймі в максимально короткі терміни з максимальною якістю.

G5 Games – новий член IT-Cluster

Співпраця з IT-Cluster Kharkov – це можливість спільно розвивати і просувати сучасну IT-культуру не тільки в харківському регіоні, а й по всій Україні. Брати участь в освітніх і благодійних проектах, допомагати талановитій молоді, тим самим формуючи плідний плацдарм для розвитку фахівців в нашій країні.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. благодійна акція від G5
  2. G5 Games

Коментарі