Як отримати акції геймдев-компанії і стати її акціонером, будучи звичайним співробітником? Історія про довгострокову програму мотивації G5 Games

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

G5 Entertainment AB — шведський видавець і розробник мобільних ігор в жанрах Match-3, Hidden Object, Mahjong Solitaire.

20 років тому G5 Games стала першим мобільним розробником в СНД і з тих пір займає лідируючі позиції в ігровій індустрії.

У червні цього року компанія G5 Games розділила 5,4 млн доларів між провідними співробітниками у рамках чергової щорічної довгострокової програми мотивації провідних фахівців (Performance Shares).

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Як отримати акції геймдев-компанії і стати її акціонером, будучи звичайним співробітником? Історія про довгострокову програму мотивації G5 Games

Що це і навіщо потрібно компанії?

Програма Performance Shares створена для того, щоб всі ключові співробітники, завдяки роботі яких компанія досягає своєї мети — створення успішних і прибуткових ігор — мали можливість отримати дохід від зростання вартості акцій компанії. Це працює дуже просто: кожен рік провідні співробітники отримують свою частину акцій Performance Shares, які 1 раз в 3 роки конвертуються в звичайні акції. За цей час у кожного учасника є можливість вплинути на збільшення ціни акції своєю продуктивною, командою і злагодженою роботою. Для кожної щорічної програми встановлюється поріг ринкової вартості акції через три роки, при досягненні якого Performance Shares конвертуються в звичайні акції, які можна зберегти як інвестицію на довгий термін або продати і отримати дохід.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Як отримати акції геймдев-компанії і стати її акціонером, будучи звичайним співробітником? Історія про довгострокову програму мотивації G5 Games

Хто стає учасником програми?

У Performance Shares 2018 брали участь провідні фахівці з усіх 5 країн, де працює компанія: Швеція, Україна, Росія, Мальта та США. Акції отримали понад 80 співробітників.

При цьому склад учасників програми збільшується щороку. А починаючи з 2021 року програму було розширено до 400 співробітників, включаючи рядових фахівців, які відповідають певним критеріям.

Анастасія, 2D Artist:

Коли мене включили в програму 2018 року, було дуже багато сумнівів, що це взагалі спрацює. Було мало що відомо і зрозуміло. Якісь акції, якийсь прибуток, потрібно щось підписати і чекати … АЛЕ! Як виявилося, це працює, ти реально можеш отримати акції, продати їх по завершенню програми і втілити якусь свою мрію. Наприклад, я змогла нарешті закрити кредит по машині.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Як отримати акції геймдев-компанії і стати її акціонером, будучи звичайним співробітником? Історія про довгострокову програму мотивації G5 Games

Навіщо це потрібно G5 Games?
  • Це довгострокова програма мотивації, яка стає головним бенефітом та стимулом для співробітника. Адже вона дає не тільки можливість отримувати дохід, а й стати акціонером компанії. А значить, сприяє більшому залученню і продуктивній роботі.
  • Лояльність провідних співробітників. Можливість стати учасником програми і акціонером компанії стимулює кожного фахівця G5 Team на командну роботу на благо свого проекту, а також на обмін досвідом між командами компанії і злагоджену роботу всіх відділів компанії, що необхідно для зростання фундаментальних показників компанії, які визначають вартість акцій на ринку.
  • Можливість утримувати талановитих співробітників, створюючи тим самим команду, яка щороку розробляє ігри, що радують мільйони гравців по всьому світу. А команда – це найцінніший ресурс, який неможливо купити за гроші.

Всі учасники програми довгострокової мотивації G5 Games 2018 роки вже отримали свої акції і прибуток, здійснили свої мрії, продовжують розвиватися і рости разом з компанією. Що є кращим доказом спроможності даної програми мотивації.

Коментарі