Тероборонці Харкова отримали «швидку» від ІТ-спільноти

Тероборонці Харкова отримали «швидку» від ІТ-спільноти

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Перший з двох автомобілів швидкої допомоги, кошти на які збирали Харківський ІТ кластер, Асоціація IT Ukraine та ГО «Фундація Течія», уже допомагає рятувати життя на Харківщині!

122 окремий батальйон Територіальної Оборони Харкова отримав «швидку», яку придбали за кошти української ІТ-спільноти. У травні вдалося зібрати $20 тис. внесків, які витратили на купівлю двох автомобілів. Перший автомобіль Renault після проходження сервісного обслуговування уже виконує свою місію, другий – в дорозі.

photo_2022-06-14_21-11-12-3-581x480 Тероборонці Харкова отримали «швидку» від ІТ-спільноти

«Ця машина — нагальна потреба, тому дуже вдячний саме за спеціалізований автомобіль. Досвід показав, що для того, щоб витягнути поранених з передової, потрібна машина, яка призначена для цього. Раніше ми використовували звичайні мікроавтобуси, де людині й так не солодко через численні поранення, так і сам автомобіль не створений для того, щоб безпечно перевозити поранену особу, бо його постійно хитає. Зараз у новій швидкій ми зможемо надавати першу медичну допомогу, щоб принаймні стабілізувати стан людини й довезти її живою до лікарні. Найперше мова йде про людей із зон бойових дій», – зазначив Анатолій, штаб-сержант групи планування 122 окремого батальйону 113 бригади ТРО Харкова.

photo_2022-06-14_21-11-12-414x276 Тероборонці Харкова отримали «швидку» від ІТ-спільноти

Харківський ІТ кластер, Асоціація IT Ukraine та ГО «Фундація Течія» дякують усім, хто долучився до збору коштів та зробив свій внесок у збереження життя жителів Харківщини.

photo_2022-06-14_21-11-12-2-640x427 Тероборонці Харкова отримали «швидку» від ІТ-спільноти

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. продовжуємо збір коштів
  2. G5 Games

Коментарі