Люди працюють в офісі

Волонтери EPAM доєдналися до створення онлайн-платформи, яка спрощує доставку гуманітарного вантажу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Команда спеціалістів-волонтерів українського офісу EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідної компанії з надання послуг цифрової трансформації та розробки продуктів, долучилася до розробки Державної системи гуманітарної допомоги (customs.help.gov.ua) — спеціальної онлайн-платформи, ініційованої Офісом Президента України. Онлайн-платформа з гуманітарної логістики дозволяє бачити весь обсяг надходжень гуманітарних вантажів до України, що робить цей процес прогнозованим та прозорим від моменту реєстрації до доставки у кінцеву точку призначення.

Завдяки платформі процедура митного оформлення гуманітарного вантажу на українських кордонах стала більш простою та швидшою. Відтепер вантажі такого типу можна реєструвати та декларувати онлайн у 2-3 рази швидше, ніж це було раніше під час проходження митних процедур. Сервіс інтегрований з митною системою країни та був запущений в експлуатацію на початку травня поточного року. Можливостями пришвидшеної процедури вже скористалися понад 600 користувачів.

На волонтерських засадах над платформою працювала команда з 10 спеціалістів українського офісу EPAM, а також декілька незалежних експертів. Платформа створена відповідно до всіх сучасних вимог безпеки та захисту. На цей момент команда проєкту сфокусована на забезпеченні підтримки поточного функціонала та подальшому вдосконаленні роботи платформи.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. навчальні курсу для ІТ
  2. EPAM
  3. EPAM перемогла у номінації «Best Culture of Learning» премії «LinkedIn Talent Awards 2021»
  4. Parents2IT. Відповіді про вступ, перші кроки та кар'єру в ІТ
  5. Волонтери EPAM створили онлайн-платформу, яка допомогла вчасно зібрати інформацію для посівної кампанії в Україні

Коментарі