EPAM перемогла у номінації «Best Culture of Learning» премії «LinkedIn Talent Awards 2021»

EPAM перемогла у номінації «Best Culture of Learning» премії «LinkedIn Talent Awards 2021»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг із цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, оголосила про перемогу в номінації «Best Culture of Learning» премії «LinkedIn Talent Awards 2021». Нагорода підтверджує прагнення компанії сприяти професійному та кар’єрному зростанню талантів, створюючи нові можливості для розвитку спеціалістів.

Докладніше про корпоративну культуру EPAM читайте на сайті компанії.

Окрім величезної кількості внутрішніх навчальних програм, усі спеціалісти EPAM мають необмежений доступ до тисяч онлайн-курсів платформи «LinkedIn Learning»: від технічних та інженерних дисциплін до навчання у сферах менеджменту та управління. Кожен спеціаліст компанії може створити свій індивідуальний профіль навчання, який буде відповідати цілям професійного зростання та розвитку особистісних якостей.
Близько 32 600 фахівців EPAM активували обліковий запис на платформі «LinkedIn Learning». 68% із них регулярно переглядають відеоконтент. У середньому один інженер проходить близько 34 відео-уроків на місяць і проводить за навчанням 1,7 години.

Премія «LinkedIn Talent Awards» говорить про успіх команди талановитих фахівців, які досягли позитивних результатів, використовуючи рішення «LinkedIn Talent Solutions». Критерії номінації «Best Culture of Learning» ґрунтуються на активації навчальних ресурсів та безперервному процесі навчання в організації, враховуючи відсоток колег, які навчаються повторно. EPAM визнана найкращою у демонстрації культури навчання серед організацій із більш ніж 10 000 спеціалістами на LinkedIn.
Дізнатися більше про кар’єрні можливості з EPAM можна за даним посиланням.


Про EPAM Systems

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продуктів і платформ. Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани.

Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя. Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek.

EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Рекомендовані матеріали

  1. навчальні курсу для ІТ
  2. EPAM
  3. Люди працюють в офісі

Коментарі