навчальні курсу для ІТ

EPAM University оголошує про п’ять нових наборів на навчальні програми

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В ЕРАМ University стартували нову хвилю навчання.

Учасники зможуть отримати поглиблені знання за напрямками Testing, Java, Performance Analysis, Test Automation та .Net вже у червні. В липні активність продовжиться за програмами Cloud та DevOps. Особливістю наборів під час війни є відсутність географічних обмежень – приєднатися онлайн можна з будь-якої точки світу.

Вже більше 12 років компанія проводить навчання для бажаючих отримати поглиблені знання з технологій. До програм долучаються як студенти технічних вишів, так і «світчери», які вирішили змінити кар’єрний шлях та спробувати себе в ІТ. Навчання проводять викладачі та ментори, практикуючі спеціалісти ЕРАМ. Через війну у березні департамент ЕРАМ University взяв паузу, щоб переналаштувати роботу з більш безпечних міст. Вже у квітні команда відновила роботу існуючих груп та відкрила програму ІТ-Fundamentals, яка дає базову технічну підготовку та навички soft skills. Тоді зареєструвалися рекордні 17 тисяч бажаючих.

Загалом процес відбору та навчання не змінився. Після трьох місяців навчання на зовнішньому курсі, успішні випускники зможуть долучитися до навчання в лабораторіях EPAM University. До кінця року частина з них приєднається до проєктної роботи в компанії на позиціях молодших спеціалістів. За прогнозами їх кількість може сягнути тисячі, оскільки попри війну ІТ-галузь активно розвивається.

«Ми бачимо підвищений інтерес до програм. Навіть на складні програми, які вимагають попередніх знань та навичок, реєструються вдвічі більше людей, ніж до війни. Ми пов’язуємо цей інтерес з тим, що частина людей втратила роботу з початком війни та сподівається опанувати нову спеціальність та долучитися до більш стабільної ІТ-сфери», – коментує Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ University.

З нововведень цьогорічних програм – відкритий доступ до більшості відеоресурсів, зважаючи на те, що частина студентів навчаються в умовах воєнного часу під час повітряних тривог та загроз бомбардувань. Окрім того, для студентів, яких призвали до лав ЗСУ чи ТРО, бронюються місця в групі. Після повернення вони зможуть відновити навчання без додаткових вступних тестів.

Реєстрація

Отримати більше інформації щодо умов навчання та зареєструватися можна на порталі EPAM University. Слідкувати за оновленнями можна в телеграм каналі EPAM University.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT Fundamentals
  2. EPAM
  3. EPAM перемогла у номінації «Best Culture of Learning» премії «LinkedIn Talent Awards 2021»
  4. Люди працюють в офісі
  5. Волонтери EPAM створили онлайн-платформу, яка допомогла вчасно зібрати інформацію для посівної кампанії в Україні
  6. IT Fundamentals
  7. IT-specialist portrait

Коментарі