EPAM оголосила про придбання Emakina Group

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг із цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, оголосила про придбання Emakina Group (Euronext: ALEMK), провідного світового діджитал агентства зі штаб-квартирою в Бельгії та штатом понад 1100 співробітників. Угода дозволить розширити експертизу EPAM у галузі цифрових стратегій, персоналізованого користувальницького досвіду та креативних рішень.

Володар безлічі нагород Emakina Group — провідна група незалежних цифрових агентств із 26 офісами у 18 країнах світу. Компанія займає лідируючі позиції на ринках Центральної та Західної Європи, Близького Сходу, Азії, Африки та Північної Америки. Команди розробляють інноваційні рішення, які допомагають клієнтам із індустрій фінансових послуг, роздрібної торгівлі, енергетики та автомобілебудування встановлювати довгострокові стосунки зі своїми споживачами. Агентство надає послуги діджитал консалтингу, реклами, маркетингу, створення контенту, розробки платформ, обробки та аналізу даних. Серед глобальних та європейських клієнтів компанії: Nike, Honda, Intersport, Olympique Marseille, Rituals, KitchenAid та DP World.

3 листопада 2021 року EPAM оголосила, що їй належить 98,69% акцій Emakina Group. До 30 листопада компанія стане володарем 100% пакету акцій.

Дізнатися більше про кар’єрні можливості з EPAM можна за даним посиланням.


Про EPAM Systems

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продуктів і платформ. Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя.

Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek. EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.

Рекомендовані матеріали

  1. Люди працюють в офісі

Коментарі