Новий мембер Харківського ІТ Кластера

WEBSPARK: патріотизм на професійному рівні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

WEBSPARK — компанія, яка стала мембером Kharkiv IT Cluster під час війни. Команда небайдужих спеціалістів має власне кредо: «Допомагати, продовжуючи працювати, тим самим мати змогу допомагати». Це дуже суголосно сьогоденню, а тому ми розповімо, над чим працювала команда WEBSPARK і як працює зараз, наближаючи нас до перемоги.

webspark-scaled-414x276 WEBSPARK: патріотизм на професійному рівні

Основні напрями роботи

Компанія WEBSPARK працює у web-розробці вже 16 років, надає послуги комплексних рішень, завдяки яким створює якісні web-продукти та мобільні додатки. Злагоджена робота компанії веде до результатів безліч задоволених клієнтів із США, Європи Ізраїлю та України.

План «Б» на випадок війни та як він реалізувався

WEBSPARK готувалася до війни. Головна цінність компанії — це співробітники, тому ключовим аспектом BCP було захистити людей: евакуація, інформаційна допомога, збереження робочих місць тощо.

«У нас був план Б, проте ми не ставили за мету вивезти співробітників з України. Я, засновник і CEO WEBSPARK, також знаходжусь в Україні та не збираюсь її покидати. З перших днів “російського миру” ми займалися евакуацією наших працівників, це завдання було успішно виконано. Залишились в Харкові лише ті, хто хотів цього по своїй волі. Багато наших хлопців залишились, щоб допомагати харків’янам. Я пишаюся ними!», – розповідає Євген Катрич, засновник та СЕО WEBSPARK.

Зараз компанія продовжує працювати, давати цінність для власних клієнтів, зберігає робочі місця та допомагає рідному місту.

Волонтерство та робота — без розмежувань

З початку масштабного вторгнення росії, WEBSPARK почала допомагати харків’янам. Цифри благодійних здобутків компанії вражають:

  • 500 харківських сімей евакуйовано;
  • 10 тонн гуманітарної допомоги закуплено та доставлено до Харкова ще за перших днів ворожого вторгнення;
  • 1500+ армійських турнікетів* типу CAT закуплено та розподілено між військовими Харкова.

*Турнікет (джгут) — засіб для тимчасової зупинки кровотечі з магістральних судин шляхом колового перетискання кінцівки, стискання її тканин.

«Ми власноруч закуповуємо речі, які потрібні українській армії (наприклад, армійські турнікети, тепловізори, броню та амуніцію) за власні кошти та за кошти партнерів», – доповнює команда.

Компанія працює на перемогу і в рамках своєї спеціалізації. Власними силами WEBSPARK створили API-сервіс, що показує статистику ворожих втрат – RussianWarship.rip. Він отримує дані з офіційного сайту Генштабу ЗС України. Якщо інтегрувати його на власний сайт, можна автоматично отримувати та публікувати цю статистику.

WEBSPARK-work-414x173 WEBSPARK: патріотизм на професійному рівні

Також команда WEBSPARK створила сервіс єТурнікет, місією якого є забезпечення якісним турнікетом кожного захисника України, адже це рятує життя. Команда постійно перевіряє та актуалізує інформацію щодо якості армійських турнікетів.

e-turniket-webspark-414x155 WEBSPARK: патріотизм на професійному рівні

«Є й інші ініціативи. Ми допомагаємо нашим військовим та Харківській обласній військовій адміністрації в інформаційному просторі, але це не публічна історія», – додає Євген Катрич.

Ознайомитись з іншими проєктами компанії можна тут.

Сайт компанії WEBSPARK

У такі часи треба об’єднуватися

Спільно діяти заради благополуччя та прискорення перемоги – саме це й підштовхнуло WEBSPARK об’єднати зусилля з Харківським ІТ Кластером:

«У кластер я хотів вступити ще задовго до останніх подій. Тригером стали саме події після 24 лютого. В такі часи треба об’єднуватися. Вважаю себе патріотом Харкова, України. Неприємно спостерігати, як деякі коллеги по цеху роблять спроби нажитися на тій ситуації, що харківські компанії вимушені тимчасово переїхати до інших міст», – наголошує Євген.

webspark-team-scaled-414x184 WEBSPARK: патріотизм на професійному рівні

Kharkiv IT Cluster радо вітає компанію в наших патріотичних ІТ-рядах, які віддані своєму місту, країні та своїй справі. Наша співпраця — це ще один крок вперед до розвитку ІТ-бізнесу. Це крок до перемоги.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ABCloudZ_Kharkiv IT Cluster_site
  2. Kharkiv IT Cluster & WEBSPARK Бот для публікації ІТ-вакансій. Як він працює?
  3. Новий мембер Харківського ІТ Кластера
  4. ProfITsoft
  5. Українська компанія створила некомерційний проєкт єТурнікет
  6. Як харківська ІТ-спільнота наближає Перемогу

Коментарі