Новий мембер Харківського ІТ Кластера

PLANIT Ukraine: будуємо перемогу разом!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія PLANIT Ukraine – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Завдяки унікальним методам спеціалісти компанії оптимізують будівельні процеси та роблять будівництво ефективним для клієнтів.

Як українська команда працює в непевні часи та як допомагає співробітникам на робочих місцях та на фронті, розповість Kharkiv IT Cluster.

planit-ukraine-e1657878010781-414x279 PLANIT Ukraine: будуємо перемогу разом!

Основні напрямки роботи компанії

PLANIT Ukraine – інноваційна компанія, яка застосовує та розвиває технології BIM (Building Information Modeling) та VDC (Virtual Design and Construction) в індустрії AEC (Architectural Engineering and Construction), працює у сфері віртуального будівництва та розширеної реальності:

«Головні напрямки, в яких працює наша команда, – архітектура, дизайн, консалтинг в сфері будівництва, розробка ПЗ для управління будівничими процесами», – описують представники компанії.

За допомогою проєктів команди в Нью-Йорку височіють хмарочоси, а в Каліфорнії діти гуляють модерними парками. Загалом на рахунку компанії близько 200 вдалих проєктів! А детальніше зі здобутками компанії можна ознайомитися на їхньому сайті.

planit-ukraine-buduyemo-peremogu-razom-office-scaled-414x276 PLANIT Ukraine: будуємо перемогу разом!

План та оперативні дії задля допомоги

Планувати заздалегідь завжди важко, адже слід враховувати купу чинників, які уявити просто неможливо. Однак менеджерам PLANIT Ukraine це вдалося. Тому перші дні повномасштабної війни пройшли для компанії максимально дієво та оперативно. Розподілення обов’язків, наявний бюджет на забезпечення відносного спокою для співробітників, інформаційна підтримка — усе це перші кроки реагування компанії.

«Зустріли війну так само як і всі – прокинулись від вибухів. У нас в Planit був Business Continuity Plan, який розроблявся ще з листопада 2021. Не все з цього плану вдалось реалізувати до 24 лютого. Але був бюджет на евакуацію, транспорт, продумані шляхи виїзду з міста.
Всередині компанії сформували команду, яка займається кризовим менеджментом. Кожен такий менеджер відповідав за 10-15 співробітників, постійно підтримував із ними зв’язок і допомагав координувати дії на час евакуації. Також ми зосередили увагу на інформаційній гігієні співробітників. Поширювали інформацію про набір найнебхідніших речей у випадку війни та рекомендували надійні медіа, де можна було б читати новини», – згадує початок війни команда.

planit-ukraine-buduyemo-peremogu-razom-relocate-414x248 PLANIT Ukraine: будуємо перемогу разом!

Компанія завчасно подбала й про якнайскоріше відновлення робочого процесу:

«За місяць до війни у львівському офісі з’явилось дзеркало харківського сервера нашої компанії. Десь в той-таки період ми перевезли до Львова комп’ютери усіх, хто працював віддалено. В подальшому ці кроки допомогли зберегти всі дані та швидко повернутись до роботи».

Фронт, тил та допомога

Щоб зробити свій внесок у пришвидшення Перемоги, PLANIT Ukraine переформатував свою громадську організацію BUILDIT UKRAINE, яка до війни була спрямована на освіту.

Сьогодні ж BUILDIT UKRAINE — це фонд підтримки, усі зусилля якого спрямовані на допомогу сім’ям працівників, студентам та населенню України, яке постраждало від війни.

З перших часів війни найвищим пріоритетом компанії були люди. Компанія допомагала співробітникам із будь-якими запитами від рекомендацій про тривожну валізку та до евакуації в безпечні місця.

«Усе житло, де зупинялись співробітники компанії під час евакуації, Planit компенсувала. Більшість із переселених співробітників і досі отримують повну чи часткову компенсацію житла», – повідомляє команда PLANIT Ukraine.

Деякі співробітники компанії сьогодні — відважні воїни, що боронять нашу Україну від загарбників. Саме тому військова допомога ЗСУ для команди відіграє особливу роль.

«Окремо у нас стоїть допомога армії. Є один харківський підрозділ, який підтримуємо постійно з 24 лютого. Також маємо 6 співробітників, що зараз боронять нашу країну в різних регіонах. Їхні запити є в пріоритеті. Щомісяця збираємо замовлення на допомогу для родичів та друзів наших співробітників, які зараз в ЗСУ.

Загалом ми передавали бронежилети, аптечки, шоломи, спорядження, взуття, форму, дрони, біноклі та авто», – зазначає Ярослав Коляда, Head of PR, який також координує військову допомогу, що надає компанія.

planit-ukraine-buduyemo-peremogu-razom-zsu-414x237 PLANIT Ukraine: будуємо перемогу разом!

Посилений режим допомоги

Сьогодні команда гармонійно поєднує успішне закриття проєктів та волонтерство. Навіть впроваджує особливі «івенти благодійності» посеред тяжких буднів:

«Працюємо в посиленому режимі. Щомісяця є певна сума, на яку закуповуємо все, що нам замовляють військові. Також є щомісячні івенти, де співробітники можуть задонатити на авто чи дрони для підрозділів ЗСУ, яким ми це потім передаємо».

PLANIT Ukraine та Kharkiv IT Cluster

PLANIT Ukraine під час плідної роботи в поєднанні з відданим волонтерством приєдналася до рядів нашої ІТ-спільноти. Ось як обґрунтовує мемберство в Kharkiv IT Cluster команда:

«Зараз варто єднатись із однодумцями і спільними зусиллями наближати нашу перемогу. Взаємовигідна співпраця завжди пришвидшує темпи зростання компаній та робить цей процес більш якісним і безпечним».

Також компанія бачить море можливостей ІТ-кола Харківщини:

«Можливість якісного нетворкінгу, обмін досвідом для менеджерських команд, юридична підтримка і потенційна можливість спільно відбудовувати Україну після перемоги».

Kharkiv IT Cluster поділяє цінності та прагнення PLANIT Ukraine. Разом — ми дійсно потужна сила відновлення, збереження й розвитку не лише Харківщини, а й усієї України!

Раді вітати PLANIT Ukraine у нашій спільноті та співпрацювати заради Перемоги!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. itforce
  2. банер Techstack
  3. SOURCE_iT

Коментарі