itforce

ITForce: креативний опір харківської агенції

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ITForce – агенція інтернет-маркетингу, головний напрямок якої – просування сайтів клієнтів в інтернеті. Станом на червень штат компанії налічує 20 спеціалістів з діджитал. Про те, як команді ITForce вдалося вистояти й продовжити якісно працювати в умовах війни – розповість Kharkiv IT Cluster.

Команда має досвід та вдосконалює його в напрямках пошукового просування (SEO), платної реклами (PPC), маркетингу в соцмережах (LinkedIn, Instagram, Facebook) та email-розсилки. Сьогодні ITForce розвиває командні вміння з просування мобільних застосунків (ASO) та опановує нішу NFT-проєктів.

office-april-640x427 ITForce: креативний опір харківської агенції

Зміни під час війни

Команда згадує, як за декілька днів до війни планували звичайні професійні речі, які не включали можливість російської агресії.

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну керівництво ITForce – Артем Яцук та Максим Євсюков – у першу чергу дотримало свої зобов’язання перед співробітниками та клієнтами. Якщо замовники бажали призупинити роботи, звісно, команда йшла їм назустріч. Саме тому наразі більшість із клієнтів повернулася до ITForce зі своїми проєктами, а агенція має майже звичне навантаження усіх відділів.

«Найголовніша послуга, що має попит під час війни, – це контекстна реклама, адже вона діє швидко. Тобто клієнт бачить результат з перших днів після запуску рекламних кампаній. Щодо сайтів замовників — здебільшого це інтернет-магазини різних тематик. Згодом й проєкти з SEO-просування, котрі доволі довгострокові з огляду на чуттєвий ефект, почали заходити на послугу», – коментують представники ITForce.

Команда щиро вдячна своїм клієнтам за їхню віру у знання та професійну думку. ITForce отримали від них десятки повідомлень зі словами підтримки. Завдяки ЗСУ та замовникам компанія зараз працює та допомагає економіці Батьківщини.

aktsiya-pidtrymky-vid-vdyachnyh-kliyentiv-360x480 ITForce: креативний опір харківської агенції

фото з акції підтримки від вдячних клієнтів

Важливість підтримки

Наразі основне завдання ITForce – життя та безпека співробітників агенції. Команда ще більше згуртувалася, переформатувалися та працює дистанційно. Досвід віддаленої роботи через пандемію дозволив швидко налагодити робочі процеси й показати швидкі результати.

office-work-seo-640x427 ITForce: креативний опір харківської агенції

З першого дня війни ITForce:

👉 надали співробітникам час виїхати в більш безпечні місця зі збереженням робочого місця та зарплати на час переїзду;
👉 завчасно виплатили заробітну плату працівникам на початку війни;
👉 запровадили щоденні зідзвони відділами, на яких влаштовують обговорення повсякденних та робочих питань;
👉 надають допомогу співробітникам.

«Кожен з команди має свій ритм праці та скоординований робочий графік із підзвітністю тімліду. Ми регулярно проводимо відеонаради з керівниками відділів та всіма колегами, підтримуємо одне одного. Це справді важливо, відчувати підтримку, знати, що кожен може допомогти та робить це попри все», – ділиться керівництво ITForce.

Проте, на жаль, кожен бізнес залежить від клієнтів. І в агенції з інтернет-маркетингу також:

«Перші місяці війни ми прагнули максимально зберегти колектив і на початку це вдавалося. Та на жаль, нам все ж таки довелося скоротити штат працівників. Це було болюче рішення, адже до 24 лютого наші відділи стрімко розвивалися. Але заради збереження команди ми були вимушені зробити цей крок».

Волонтерство як панацея

У ITForce переконані – саме через зусилля ЗСУ ми маємо змогу жити й працювати. Кожен зі співробітників агенції допомагає армії з перших днів війни.

Щоденні доброчинні здобутки компанії:

⭐️ гуманітарна допомога — команда возить ліки, харчові продукти, одяг та необхідні речі до лікарень, на склади гуманітарної допомоги та до кафе, що готують їжу нашим бійцям;

⭐️підтримка літніх людей та дітей із малозабезпечених родин, які залишилися на території Харкова;

⭐️допомога переселенцям речами;

⭐️здача крові у донорських центрах;

⭐️регулярні донати у фонди «Повернись живим», Сергія Притули та інші;

⭐️ участь у зборах від українських музикантів (наприклад, гурти «Друга ріка» та «Karna» в Instagram постійно організовують збори), інфлюенсерів та знайомих, чиї родичі боронять нашу державу;

⭐️допомога з пошуком корму для тварин.

Частина команди працює координаторами на місцях — дехто з них надає інформацію новоприбулим щодо розміщення, пунктів надання гумдопомоги у місті та контакти волонтерів, котрі займаються евакуацією. Передають інформацію та контакти осіб, котрі займаються вивезенням онкохворих у Німеччину. Також команда відвідує бійців у лікарнях та надають їм посильну допомогу.

Важливим для ITForce є підтримка українського бізнесу — команда купляє курси навчання та товари в тих магазинах, котрі самі волонтерять чи передають частину прибутку нашій армії.

office-design-640x427 ITForce: креативний опір харківської агенції

Кібер-добровольці

Важливо й те, що більшість співробітників ITForce задіяні у кібер-боротьбі. Наприклад, дехто – член всеукраїнської добровільної жіночої організації Українська Жіноча Варта й допомагає зі збором інформації там. Хтось із команди взяв участь у розробці сайту з виготовлення бронежилетів та написав для нього тексти.

А ще ITForce чинять опір на інформаційному фронті:

«Дехто долучився до WarAgainstWar та Креативної Січі: пише тексти, робить дизайн дописів та поширює креативи в соцмережах. Адже сьогодні не тільки 10 грн закривають будь-який збір коштів, а навіть один репост має значення, бо ланцюжок поінформованих, небайдужих та охочих допомогти зростає».

У ITForce переконані, що в цей час кожна дія вагома. Співробітники, які наразі перебувають за кордоном, регулярно беруть участь в акціях протесту та мітингах на підтримку України. Війна триває й кожен робить свій максимум задля нашої перемоги.

Зараз агенція працює на волонтерських засадах над проєктом Ukrainians in the Netherlands Foundation, що займається підтримкою та доставленням гуманітарної допомоги в Україну.

Завдяки цьому сайту мешканці Нідерландів можуть підтримати українців донатами чи гуманітаркою. Або записатися у волонтери, щоб допомагати переміщеним особам з перекладами, юридично чи психологічно на місці. Цей проєкт виграв грант від Google на рекламу й наразі ITForce займаються налаштуванням рекламних кампаній.

office-work-smm-640x427 ITForce: креативний опір харківської агенції

ITForce та Kharkiv IT Cluster

Офіс агенції знаходиться в Харкові — східному форпості української нескореності. Тому для ITForce приєднання до Харківського ІТ Кластера означає деякі гарантії безпеки українській IT-спільноті, доступ до участі у IT-конференціях та переваги координації праці з розвитку діджитал у Харкові:

«ITForce дивиться на ситуацію та бізнес комплексно й так само приймає рішення. Дії команди координуються зі всіма учасниками Кластера. Тобто ми маємо чіткий запит та опрацьовуємо його спільно. Плануємо наші дії та допомогу країні згідно із загальним узгодженим рішенням усіх учасників спільноти. Так ми допомагаємо Україні ефективніше, а не вирішуємо питання сам на сам без знання конкретних потреб країни».

Адже тільки за допомоги об’єднання та спільних зусиль ми зможемо відтворити ІТ-середовище в Харківському регіоні. Kharkiv IT Cluster поділяє цю думку та тепло вітає ITForce у своїй спільноті однодумців!

summer-2021-640x480 ITForce: креативний опір харківської агенції

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства
  2. Kharkiv IT Cluster Olearis
  3. ProfITsoft
  4. вебкодер

Коментарі