банер Techstack

Компанія Techstack — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні ми познайомимо вас із нашим новим учасником — компанією Techstack! Представники компанії розповіли нам про історію заснування, свої цінності і про те, чому залученість у проєкт — це важлива складова бізнесу.

Як усе починалося: історія компанії

Компанію заснував Іван Єременко, СЕО та технічний експерт із десятирічним досвідом у розробці програмних продуктів. Techstack народився з ідеї про сміливість і свободу дій у створенні продукту та його розвитку. Місія Techstack — привносити в IT-індустрію високі стандарти якості розробки, на власному прикладі показувати, що будь-який продукт має бути якісним і функціональним. Тому компанія шукає людей, які поділяють ці цінності: натхненних експертів, які горять ідеєю продукту, готові приймати виклики та вирішувати їх.

За словами Олексія Свистуна, Chief Technology Officer в Techstack, компанія завжди прагне «бути на передовій технологічних трендів, при цьому відповідає за якість і функціональність продуктів, із якими працює». Він також додав, що до кожного проєкту компанія відноситься як до свого власного, тому завжди цікавиться ключовими цілями клієнта, вивчає його потреби і пропонує оптимальні рішення.

IMG_3346-1-scaled-414x276 Компанія Techstack — мембер Kharkiv IT Cluster

Для Techstack важливо бути частиною продукту, а не простим виконавцем, тому компанія ретельно добирає проєкти для співпраці. У пріоритеті завжди ті, які передбачають довгострокову кооперацію, побудову довірчих відносин, застосування сучасних технологій і можливість спільного зростання.

Три кити Techstack

  • Експертність. У своїх фахівцях Techstack цінує професіоналізм, уміння вчитися нового і розуміння запитів індустрії. Компанія ретельно добирає в команду експертів: наприклад, у 2020 році з 3501 резюме оффер від Techstack отримали 54 людини.

«Під час співбесіди ми звертаємо увагу на soft і hard skills, прагнемо зрозуміти, чи добре людина знає свою сферу діяльності, наскільки вона поділяє цінності компанії, і як швидко зможе влитися в команду.»
Марія Дарманян, Head of HR в Techstack

IMG_3008-1-scaled-414x276 Компанія Techstack — мембер Kharkiv IT Cluster

Компанія Techstack не лише запрошує до себе в команду фахівців, які відповідають цим вимогам, а й створює умови для підтримки та розвитку експертизи.

«Декілька разів на рік Techstack запускає програми стажувань із семи напрямків: QA Automation, QA Manual, Java, Full-Stack JS, Front-End (React JS), DevOps, .Net. Таким чином, ми даємо можливість фахівцям-початківцям працювати над створенням реальних продуктів, зрозуміти проблеми, із якими їм доведеться стикатися в роботі, на своєму досвіді відчути командну гру. За умови успішного проходження стажувань, ми кличемо колишніх стажерів до себе в команду.»
Іван Єременко, СЕО в Techstack

  • Постійний розвиток. Techstack регулярно моніторить потреби ринку. Це робиться задля того, щоби мати можливість пропонувати своїм клієнтам релевантні рішення, а команді — цікаві завдання.

«Ми вважаємо, що в розробці продукту завжди є простір для зростання, тому не заважаємо розвиватися тим, у кого є такі амбіції, заохочуємо ініціативи команди, ставимо перед людиною челенджі, які допомагають зростати, і пропонуємо з боку компанії різні можливості.»
Іван Єременко, СЕО в Techstack

Snymok-ekrana-2021-06-16-v-20.39.55-414x301 Компанія Techstack — мембер Kharkiv IT Cluster

За ініціативою розробників у Techstack з’явилася традиція Tech Clubs, які об’єднують усіх охочих розвиватися в одній із галузей. Так, наприклад, частина команди поглиблює свої знання в Big Data, а частина — в AI. Компанія підтримує цю ініціативу: допомагає скласти навчальну програму, встановити цілі та порядок дій для їхнього досягнення, фінансує навчальні матеріали та курси, а також шукає способи подальшого застосування цих знань на практиці.

Також для обміну досвідом у компанії існують внутрішні мітапи. На них експерти діляться з колегами своїми навичками і думками. Додатково проводяться хакатони, щоби протестувати себе у вирішенні нетривіальних завдань. Також наразі запускаються вебінари, які компанія розглядає як спосіб обміну досвідом із фахівцями з інших компаній.

  • Залученість у продукт. Команда Techstack завжди глибоко занурюється в роботу, намагається зрозуміти ідею, дізнатися про всі переваги та підводні камені, щоби запропонувати найоптимальніше рішення. Наприклад, одна команда з нуля створювала систему розпізнавання осіб на фотографіях, зроблених під час триатлону. Експерти Techstack вивчали тему з усіх ракурсів та тестували різні варіанти рішень.

«Робота над цим продуктом так надихнула команду, що вона вивела його на український ринок. Мета — ізсередини побачити, як усе працює. У результаті команда не тільки створила функціональний продукт, але й захопилася тріатлоном і пробігла свою першу дистанцію.»
Іван Єременко, СЕО в Techstack

IMG_3610-scaled-414x276 Компанія Techstack — мембер Kharkiv IT Cluster

Компанія вибудовує з клієнтами довірчі відносини, завдяки чому вони бачать в Techstack джерело експертизи і розглядають компанію як свій R&D-центр. Кожен учасник команди може безпосередньо звертатися до замовника, ставити свої запитання та вносити пропозиції щодо поліпшення проєкту.

«У нас практикують горизонтальну ієрархію: круті технічні фахівці можуть допомогти чи щось порадити. У них завжди є чому повчитися! Це не можна назвати класичним аутсорс/аутстафом — тут усім важливо, в якому стані проєкт і, найголовніше, який стан людей. Систематичне проведення мітингів з HR допомагає впоратися з будь-якими труднощами.»
Ірина Котлярова, Software Engineer в Techstack

IMG_3267-1-scaled-414x276 Компанія Techstack — мембер Kharkiv IT Cluster

Горизонтальна ієрархія відносин у команді проявляється не тільки у спілкуванні із замовниками, а й усередині команди. У компанії фактично відсутній розподіл на Junior-, Middle- і Senior-фахівців.

«Стандартна модель “начальник-підлеглий” зовсім не підходить Techstack. Ми працюємо як одна команда: разом долаємо будь-які труднощі і виклики, а також брейнштормимо нові рішення. Кожна людина по-своєму талановита і може привнести щось у розвиток компанії і продукту, тому довіра до кожного члена команди — це основа наших відносин.»
Іван Єременко, СЕО в Techstack

Чому компанія вирішила доєднатися до Kharkiv IT Cluster

Іван Єременко стверджує, що цінності Techstack збігаються із цінностями Харківського ІТ Кластера: «Разом ми хочемо популяризувати високі вимоги до розробки програмних продуктів, розповісти про них майбутнім розробникам, щоби підвищити загальний рівень якості всередині індустрії. Кластер на власному прикладі показує, як ми можемо змінювати світ на краще, якщо об’єднаємося».

Уже зараз Харківський ІТ Кластер інформаційно підтримує проєкти Techstack і допомагає втілити місію компанії в життя.

Харківський ІТ Кластер переконаний, що разом із Techstack нам вдасться досягти всіх поставлених цілей, а також поліпшити якість освіти й ІТ-індустрії. Ми пишаємося, що наші компанії — це представники соціально відповідального бізнесу, який готовий змінювати ІТ на краще.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Techstack
  2. техстак
  3. Techstack
  4. Java від Techstack

Коментарі