Techstack

Techstack відчиняє двері першого делівері-хабу в Києві

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Київ, Україна, 30 листопада 2022 – Techstack, харківська компанія з розробки програмних продуктів, оголосила про запуск першого столичного делівері-хабу в самому серці Києва.

Розташований на Подолі, новий простір стане надійним та безпечним середовищем для 50 членів команди, які релокувалися в Київ з Харкова та інших міст України, а також для місцевих, що нещодавно приєдналися до Techstack.

techstack-414x276 Techstack відчиняє двері першого делівері-хабу в Києві

Приміщення обладнано двома незалежними лініями електропостачання, що дозволяє продовжувати повноцінну роботу при відключенні однієї. Для непередбачуваних ситуацій новий хаб забезпечено електрогенератором на 160 кВт, яких достатньо для покриття усіх потреб. Щоб компенсувати можливі зникнення мобільного звʼязку та перебої в роботі інтернету, компанія закупила Starlink. Таким чином, нова локація допоможе столичній команді Techstack комфортно працювати в умовах екстрених відключень світла та перебоїв зв’язку.

“До початку війни наша стратегія росту була побудована вертикально: ми мали за ціль розширюватись в межах Харкова, розвиваючи локальне IT-комьюніті. Війна змусила нашу команду переміщуватись по всій Україні. Тож ми передивилися стратегію розвитку і тепер зростаємо горизонтально. Відкриття київської локації ще на один крок наблизило нас до цілі – забезпечити присутність Techstack у всіх великих городах України. Я впевнений, що тепер ми станемо значущою частиною технічного комьюніті столиці”, – каже Іван Єременко, СЕО в Techstack.

techstack-1-414x276 Techstack відчиняє двері першого делівері-хабу в Києві

У приміщенні 406 кв. м є власна кухня, душ з гарячою водою, мітинг-руми та лаунж-зона для відпочинку. Будова також обладнана підземним паркуванням, яке працює бомбосховищем під час обстрілів.

“Я дуже радий, що після довгого ремоут-періоду ми змогли повернути людям можливість працювати разом, в одному просторі, відчувати залученість та командність. Це те, за чим ми дійсно сумували!” – доповнює Іван Єременко.

Зараз Techstack активно наймає експертів до себе в команду по всій Україні. Охочі кияни можуть долучитися до роботи у місцевому хабі або віддалено. Компанія запрошує до себе інженерів, менеджерів, дизайнерів та інших спеціалістів. Спираючись на київську локацію, Techstack планує впевнене зростання у кількості залучених експертів, а також географічне розширення на нові міста та країни.

techstack-2-414x276 Techstack відчиняє двері першого делівері-хабу в Києві

У жовтні 2022 Techstack відкрив перший закордонний хаб у Польщі – у Вроцлаві, а вже в грудні планує відкриття львівського простору компанії.

Про Techstack

Techstack — це компанія з інжинірингу технологічних продуктів, що має за місію привнесення високих стандартів розробки в IT-індустрію. За 9 років існування компанія залучила понад 170 спеціалістів: інженерів, менеджерів та дизайнерів. Techstack надає можливість кожному члену команди зробити свій внесок в розвиток продукту, компанії та процесів. Таким чином, компанія зростає разом зі своєю командою.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Techstack відкриває перший закордонний делівері-хаб у Вроцлаві, Польщі
  2. банер Techstack

Коментарі