ABCloudZ_Kharkiv IT Cluster_site

ABCloudZ: взаємопоміч і розвиток на всіх фронтах

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ABCloudZ – компанія, що надає технічні послуги клієнтам із різноманітних країн. Пріоритетними напрямками команди є міграція та модернізація баз даних, розробка рішень для бізнес-аналітики, розширеної аналітики, мобільних пристроїв, мобільних та веб-додатків, машинного навчання та Інтернету речей, та надання цілодобової підтримки додатків, баз даних та інфраструктури.

Команда компанії – це визнані експерти із понад 15-річним досвідом роботи із базами даних та розробки допоміжних інструментів для управління даними та їх міграції. Як компанія адаптувалася до війни, розкаже Kharkiv IT Cluster.

ІТ-армія України

Питання потенційної повномасштабної війни з росією та дій на випадок такої ситуації почали обговорювати в ABCloudZ ще наприкінці 2021 року. Утім, події 24 лютого стали для всіх жахливим ударом.

«Більшість наших співробітників зуміли в максимально короткі терміни покинути зону бойових дій та переїхати до більш безпечних регіонів нашої країни. Були серед нас і такі, хто залишився у рідних містах попри обстріли та продовжив плідно працювати над нашими стратегічними проєктами», – згадують представники команди.

Через переселення та інші пов’язані фактори, багато із співробітників компанії не могли працювати на повну потужність у березні цього року. Утім, ABCloudZ діяли як одна велика родина – допомагали одне одному із переселенням, підтримували одне одного коштами, та забезпечували одне одного необхідною для роботи апаратурою. Тому вже на початок квітня, команда максимально наблизилися до звичного ритму роботи.

Khrakiv-IT-Cluster-ABCLOUDZ-414x235 ABCloudZ: взаємопоміч і розвиток на всіх фронтах

Незважаючи на всі труднощі й проблеми, в ABCloudZ зуміли зберегти своїх стратегічних клієнтів та партнерів. Команда продовжує надавати своїм клієнтам найрізноманітніші технічні послуги та постійно шукає нових стратегічних партнерів, які є рушієм подальшого розвитку:

«Зараз ми впевнено продовжуємо розвиватися в тому напрямку, який був визначений ще задовго до повномасштабного вторгнення російської федерації на нашу мирну землю».

Людям належить робити добро

Багато хто з команди ABCloudZ з перших днів повномасштабної війни активно долучився до волонтерської діяльності. Були й такі, хто взяв до рук зброю та вирушив захищати найбільші міста України від загарбників.

ABCloudZ продовжує активно допомагати своїм людям і співробітникам під час війни:

«Цілою командою ми організували та долучилися до декількох вагомих волонтерських ініціатив. Наша команда ABCloudZ збирала гроші на велику партію військового спорядження, такого як тепловізори, рації, розгрузки, аптечки. Окрім цього, ми перерахували вагому суму на потреби комунальних служб Харкова. На цьому етапі, нашою основною великою ініціативою є збір коштів для дитячого будинку в Черкаській області».

photo_2022-05-23_21-50-08-640x377 ABCloudZ: взаємопоміч і розвиток на всіх фронтах

Багато співробітників ABCloudZ долучаються до інших волонтерських ініціатив або намагаються допомагати «точково». Саме тому чат компанії в телеграмі постійно переповнений пропозиціями «скинутися на броніки для ЗСУ» або «допомогти нарішати підсумки під 120-ті міни»:

«Практично кожен із нас докладає максимум зусиль для того, аби наблизити таку омріяну для нас усіх перемогу над російськими загарбниками, адже для нас війна – це зовсім не щось віддалене».

ABCloudZ та Kharkiv IT Cluster

Більшість із співробітників компанії проживали в Харкові на момент повномасштабного вторгнення росії. У цьому місті розташований головний офіс. Наразі він стоїть практично пустим, поки більшість із команди була змушена вирушити на захід через загрозу обстрілів.

«Звісно, ми мріємо про той день, коли зможемо повернутися у рідний затишний офіс у Нагірному районі міста, яке для багатьох із нас є домом», – діляться представники ABCloudZ.

Про прагнення стати частиною Харківського IT Кластера говорять так:

«Це можливість долучитися до розвитку міста та його IT-сфери. У час війни єдність є важливою як ніколи. Тому пріоритетними завданнями для ABCloudZ є стабільне спілкування з колегами та провідними керівниками IT-компаній Харкова. Крім того, Kharkiv IT Cluster – це можливості участі у багаточисельних IT-івентах та ініціативах з відновлення та розвитку Харкова».

Зрештою, це чудова можливість залучати більше учнів старших класів та студентів ЗВО до фахового навчання по IT-напрямку. Важливість розвитку цієї сфери для української економіки неможливо переоцінити:

«Ми віримо, що єдність та постійний розвиток допоможуть нашому рідному місту в ці скрутні часи. І вже зовсім скоро ми зможемо разом відсвяткувати нашу спільну Перемогу!».

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Clickable Agency_NFT_Kharkiv IT Clsuter
  2. ErgoServ_Kharkiv IT Cluster
  3. zone 3000_Kharkiv IT Cluster

Коментарі