ErgoServ_Kharkiv IT Cluster

ErgoServ: баланс проєктів і боротьби

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З компанією ErgoServ ми разом почали новий 2022 рік у плідній співпраці. Зараз це потужна команда досвідчених спеціалістів, яка під час війни допомагає досягати успіхів у бізнесі компаніям, підприємцям та стартапам. Чим саме займається ErgoServ та які секрети балансування діяльності в умовах війни використовує – розповість Kharkiv IT Cluster.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Основні напрямки діяльності ErgoServ

ErgoServ – команда висококваліфікованих фахівців, яка спеціалізується на custom web-applications and SaaS platforms development.

Компанія заснована ще в 2013 році й з того часу надає передові послуги з розробки програмного забезпечення для клієнтів. До речі, деякі з них є користувачами продуктів ErgoServ ще з першого року існування компанії:

«Ми відповідально працюємо з клієнтами, фокусуємося на довгострокові відносини та пишаємося тим, що клієнти залишаються з нами надовго, а деякі продовжують з нами роботу майже з моменту заснування компанії (2013 рік)».

ErgoServ-414x233 ErgoServ: баланс проєктів і боротьби

24 лютого: business continuity plan

Планування як функція менеджменту – це необхідний для кожної компанії етап, який не лише визначає глобальний напрямок руху, а й може вберегти життя. ErgoServ заздалегідь подбала про благоустрій своїх співробітників та оперативне відновлення роботи в разу настання непевних часів. Почалась війна, однак команда вже знала, як треба діяти:

«На початку року ми почали розробляти Business continuity plan, щоб бути готовими в разі початку повномасштабної війни. Також ми проводили онлайн-зустрічі та інформували співробітників про наші можливі дії. Звичайно, напруження було, але віра у здоровий глузд була сильніша.

Не поспішаючи, заздалегідь збирали інформацію щодо оренди житла для співробітників, щоб була можливість швидко зреагувати та переміститися в більш безпечне місце. На превеликий жаль, а може й навпаки, усі ці контакти дуже знадобились, тому оперативно в перший день організували переміщення та проживання для більшості співробітників, їхніх сімей та близьких в найспокійніших містах.

У режимі нон-стоп та майже 24/7 на зв’язку пролетіли перші тижні війни», – згадує команда.

Швидке відновлення

Харків – це не єдине довоєнне місце перебування співробітників компанії. Мапа команди поширювалася й на Сумську область, і на Миколаївщину. Цих регіонів війна торкнулася чи не найболючіше, тому, щоб забезпечити всій команді спокій та якнайшвидше відновити робочий процес, компанія допомагала з релокацією співробітникам: координувала дії та пришвидшила пошук житла.

«Першочерговою була допомога в релокейті співробітників із зон бойових дій – екстренна євакуація з Сумщини та Харкова. Багато хто перемістився на захід країни, але є і такі, хто залишився в Харкові та Миколаєві», – повідомляють у компанії.

Завдяки швидким діям та турботі про свою команду, сьогодні ErgoServ повноцінно працює та долучається до нових ініціатив:

«За декілька тижнів нам вдалося повністю відновити нашу працездатність. Наразі всі співробітники мають задачі, отримують винагороду в повному обсязі незалежно від того, скільки потрібно було часу, щоб знайти в собі сили працювати як і раніше. З лютого місяця регулярні catch-up та health-check дзвінки стали невід’ємною частиною у нашій роботі».

Робочі процеси компанії збереглися та тривають – зараз в ErgoServ активно йде найм людей на нові позиції та готується запуск нового сезону навчання з ErgoServ Academy за напрямом Ruby on Rails.

ErgoServ-scaled-414x311 ErgoServ: баланс проєктів і боротьби

Волонтерський фронт

Гнучкий графік роботи, який встановила компанія ErgoServ, дозволяє успішно балансувати та поєднувати повноцінну роботу над проєктами та волонтерство:

«Ми не рахували скільки коштів та часу було приділено для підтримки країни. Ми просто намагаємося працювати як і раніше, підтримуючи в тому числі нашу економіку. Між сигналами тривоги й перебуванням в укриттях, ми підтримували одне одного, наші сім’ї та сім’ї наших співробітників були на звʼязку кожну хвилину.

Кожен із нас вносив і вносить свій вклад задля перемоги: хто донативши кошти для ЗСУ (багато хто з команди регулярно перераховує 10% і більше від своїх доходів), хто віддаючи свої речі для переселенців, хто приділяючи весь свій вільний час інформаційній війні чи копаючи окопи, а хто на передовій в теробороні».

Сила в єдності

Компанія приєдналась до Kharkiv IT Cluster наприкінці 2021 року. Тоді ErgoServ прагнули стати частиною спільноти, щоб ділитись практичними знаннями та інформацією з іншими участниками та розвивати харківський ІТ-community разом. Проте, за словами керівництва, з початком війни це стало ще більше важливим:

«Для нас бути частиною Kharkiv IT Cluster – це можливість обмінюватися досвідом вирішення проблем у кризових ситуаціях, мати перевірену та актуальну інформацію, спілкуватись з однодумцями, колегами та спеціалістами у своїй справі. Бути причетними до однієї з найбільших і найдієвіших організацій, яка представляє інтереси ІТ-сфери на рівні міста, області, країни й навіть світу. Спільними зусиллями покращувати та робити ІТ-індустрію більш сильною та стійкою до будь-яких негод».

Харків ще до війни був ІТ-столицею України. 45 000 ІТ-фахівців рухали економіку України вперед до інновацій та світу. Сьогодні ми повинні робити це в десятки разів потужніше, разом відновлювати довоєнні здобутки заради кращого майбуття!

Kharkiv IT Cluster вітає команду ErgoServ у нашому ІТ-колі. У нас є спільна мета, тому ми обов’язково її досягнемо!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ErgoServ Academy

Коментарі