Clickable Agency_NFT_Kharkiv IT Clsuter

Clickable Agency: NFT та інші способи креативної боротьби

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Clickable Agency – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Для цієї агенції створення брендингу, айдентики, промо-матеріалів та веб розробки – звична справа. Однак після 24 лютого дещо все-таки змінилося. Команда розповіла, як живе під час війни, які проєкти розпочала і як допомагає іншим. Далі – з перших вуст креативників.

Війна – не місце для імпровізації

Від креативної агенції завжди очікують блискавичної реакції, яка включає не тільки можливість адаптуватися під краєвид, що так стрімко змінюється, а й уміння рефлексувати про те, що відбувається навколо. Нас завжди вважали титанами кмітливості, швидкості думки та імпровізації «на ходу». Ці якості й зібрали докупи нашу команду, яка наполегливо працювала над створенням цікавих проєктів, вкладаючи всю душу в кожен із них. Так було «до».

Kharkiv-IT-Cluster-Clickable-agency-team3-414x276 Clickable Agency: NFT та інші способи креативної боротьби

Але 24 лютого ми зіштовхнулися з тим, що звичні нам підходи неможливо імплементувати у наше нове життя. Світ здригнувся від новини про те, що повномасштабна війна проти України – реальність не тільки за даними закордонної розвідки. Тепер вона була за вікном у кожного з нас.

Перші два тижні війни стали для нас бар’єром, сильним емоційним надломом, який нам все ж таки вдалося подолати. Ми твердо вирішили продовжити роботу, зберігаючи робочі місця та 100% виплату зарплат. Чи було це рішення простим? Ні. Але інших варіантів ми не розглядали: важливо було зберегти колектив — талановиту креативну команду, з якою ми пройшли багато чого. Переконані, що пройдемо ще!

Процес адаптації

Бажання бути корисними на всіх можливих фронтах значно розширило діапазон нашої роботи. З перших днів команда займалася стабілізацією процесів з урахуванням поточної ситуації. Багато наших співробітників залишилися в Україні, продовжуючи працювати в умовах воєнного часу. Але були й ті, хто вимушено переїхав за кордон.

Kharkiv-IT-Cluster-Clickable-agency-team1-414x276 Clickable Agency: NFT та інші способи креативної боротьби

Незважаючи на відстань та обтяжливі обставини, команда сильно згуртувалась у бажанні бути корисним своїй країні:

  • продовжили сплачувати податки, підтримуючи економіку країни у тилу;
  • займаємось волонтерською роботою;
  • підтримуємо наших захисників ЗСУ регулярними донайшенами — донатить як компанія в цілому, так і кожен член команди.

Війна має властивість розкривати справжні обличчя, знімати маски та нівелювати нещирість. У нашому випадку ми переконалися, що команду поєднують найкращі людські якості.

Небайдужа команда

Поміж основною роботою команда встигає допомагати із сортуванням гуманітарної допомоги, збирати продовольство нужденним, підтримувати армію донатами. А дехто навіть готовий відстоювати свободу та незалежність країни на лінії вогню.

Kharkiv-IT-Cluster-Clickable-agency-team2-414x276 Clickable Agency: NFT та інші способи креативної боротьби

«Дивно про це говорити, не хочу хвалитися. Надсилаю гроші, збирав гуманітарку. Колись купив усе необхідне, про що попросили солдати, які стояли з поліцією біля магазину».

«Майже одразу ухвалив рішення йти у військкомат. Записався, але сказали чекати. І ось у цьому очікуванні я роблю те, що можу: відправляю гроші у різні волонтерські організації та продовжую працювати, підтримуючи економічний фронт. Упевнений, що це не менш важливо!».

«Ходив у Червоний Хрест та пройшов навчання з надання першої допомоги. З кожної зарплати перераховую певну суму на підтримку армії».

«Просто ходжу до центру допомоги українцям і допомагаю упаковувати хімію, іграшки, речі, продукти. Не є офіційним волонтером».

«Перекладаю більшу частину зарплати на потреби фонду Повернись живим».

У мирний час усі вони надавали різноманітні послуги зі створення бренду, його упаковки, генерації промо-матеріалів та веб-дизайну, співпрацювали з великими рекламними агенціями, ігровими видавцями та освітніми майданчиками. З 2015 року команда Clickable виконувала всі завдання дуже віртуозно та талановито: у кожному проекті читалася зацікавленість, любов до своєї справи та нестандартний підхід до втілення ідеї.

Важливі проєкти: місія креативу

Але наші спеціалісти особливо пишаються благодійною діджитал-ініціативою, у якій вдалося гармонійно поєднати ідею, від якої горять очі, та яскраву креативну складову. Вони розробили унікальну NFT-колекцію та переконані, що у контексті світової підтримки, наданої Україні, вона приречена на успіх. У команді діляться:

«Наш основний посил у тому, що війна все ще йде — нам не можна забувати про це і припустити, щоб про це забула світова спільнота. Допомагати можна по-різному. І чим більше платформ нам вдасться залучити та задіяти, тим краще».

Kharkiv-IT-Cluster-Clickable-agency-NFT-414x414 Clickable Agency: NFT та інші способи креативної боротьби

Протягом трьох місяців повномасштабної війни Україна продовжує не лише гідно захищати землю від ворога, а й зробила великий крок уперед у розвитку NFT-інновацій. Завдяки цим інноваціям люди з усього світу долучаються, щоб допомогти і в подальшому відновити нашу державу.

На підтримку України запускають дедалі більше NFT-колекцій. Їхні основні цілі та меседжі перетинаються: «Це не мало з нами статися, але трапилося!», «Моє серце з Азовсталі», «Be brave like Ukraine», «Руки геть від України», «Freedom to Ukraine» та інші гасла українського опору, які з’явились у нашій новій реальності. Усі вони — про подвиг українського народу, його непокірність, відважність, чуйність і креативність.

Проєкт UKRNFT by CLICKABLE — це спосіб наблизити перемогу в тилу, поки за неї героїчно борються на лінії вогню. Зараз на сайті представлено три повноцінні арт-колекції «UA-NIMALS», «SHEVRONS» та «WEAPONS», ще три перебувають у стадії розробки. Голубів миру, відомого пса на прізвисько Патрон, коктейлі від Бандери, шеврони та інші символи свободи та незламності українського народу, які можна придбати за криптовалюту.

«Кожен токен є ексклюзивною роботою та відображає авторське бачення художників, у якому читається надія на нашу якнайшвидшу перемогу та повернення безтурботного щасливого життя у кожне з міст України», — підкреслюють розробники.

Колаборація із благодійним фондом ITT FUND

100% коштів, отриманих від продажу NFT-артів, креативна команда CLICKABLE надсилає благодійному фонду ITT FUND. Агенція ділиться, що для них було неймовірно важливо знайти волонтерів, чия діяльність була б максимально прозорою та цінною. Ці люди відчули, що повинні призупинити кар’єру та спрямувати всю енергію та ресурси на захист своєї країни. У CLICKABLE та ITT FUND вийшла унікальна та соціально значуща колаборація.

UKRNFT є унікальним прикладом того, як можна використовувати інноваційні технології, щоб об’єднати людей заради доброї справи. Приємно усвідомлювати, що цей діджитал-проект є одним із багатьох, які прокладають дорогу для нових ініціатив на основі інформаційної та фінансової підтримки країни в майбутньому.

Чому ми з Kharkiv IT Cluster?

Бути з Кластером – це можливість приносити користь українській ІТ-спільноті, ділитися досвідом та отримувати його від інших компаній, розпочати співпрацю з новими клієнтами. Відчувати, що ми можемо досягти більшого у розвиток регіону, і країни.

Харківський IT Кластер радий, що наша велика IT-родина поповнилася небайдужою креативною командою із Clickable Agency. Разом ми сильніші!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства
  2. ProfITsoft
  3. команда Asper.pro

Коментарі