FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства

FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

FlixMobility Tech Ukraine нещодавно став новим мембером Kharkiv IT Cluster! Завдяки цій компанії деякі туристи та охочі до подорожей спеціалісти вільно переміщуються Європою,Канадою, Бразилією та Туреччиною. Чому? Команда FlixMobility Tech Ukraine бере участь у створенні платформ для організації та управління перевезеннями FlixBus. Які ще продукти розробляє компанія та як гармонійно поєднує роботу й волонтерство – читайте у нашій статті!

Які основні напрямки діяльності FlixMobility Tech Ukraine?

Команда FlixMobility Tech Ukraine працює над дуже цікавим продуктом – платформою для організації та управління перевезеннями, яка включає в себе продукти з областей e-commerce, marketing, operations і т.д. Тому до компанії частіше приходять працювати ті, хто сам небайдужий до теми подорожей і сфери туристичних технологій.

Офіс розробки знаходиться у Харкові, окремо в Києві працює команда розвитку автобусної мережі FlixBus в Україні. Зараз FlixMobility наймає розробників по всій країні і розглядає можливість відкриття офісу на Заході України.

Зустріч з війною

Команда FlixMobility до останнього не вірила в те, що війна у 2022-му році на території України можлива, однак компанія все одно плідно та в повній мірі готувалася до можливого нападу. Саме тому в перші дні війни співробітники FlixMobility швидко зорієнтувалися та оперативно почали діяти, спираючись на існуючий план.

«Перед початком війни були надані рекомендації та фінансова допомога для тих, хто хотів виїхати з країни чи переміститися у західні області.
Для тих, хто залишився в Україні, у нас був готовий план евакуації з декількома варіантами маршрутів по Україні, а також рекомендації щодо тривожної валізки, були заброньовані декілька готелів у Польщі (Варшава та Краків), зібрані emergency contacts.

Ми не організовували масових перевезень на автобусах, оскільки нас небагато – майже всі на автомобілях, тому ми вирішили, що найкраще сфокусуватися на плані та маршрутах, щоб кожен міг адаптувати їх до своїх потреб і потреб своєї сім’ї», — згадує перші дні війни команда.

Kharkiv_IT_Cluster_FlexBus-414x276 FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства

Волонтерські здобутки

Логістика під час війни – одне з головних питань. Гуманітарна допомога, вивезення біженців, релокація компаній — усе це лише частина того, що не може обійтись без транспортних засобів під час війни. Розуміючи це, FlixMobility Tech Ukraine із професійним досвідом увійшла у волонтерське коло.

Починаючи з 24 лютого Flixbus разом із партнерами доставили понад 20 000 біженців у Німеччину, Польщу та Румунію:

 • створені додаткові сполучення з польсько-українським та румунсько-українським кордонами;
 • для біженців у Перемишлі та Жешуві в Польщі, а також із Сучави та Тулчі в Румунії створені безплатні рейси;
 • видано приблизно 6500 ваучерів на безплатні поїздки;
 • близько 20 автобусів з гуманітарною допомогою були відправлені до центру у Львові;
 • компанією були зроблені благодійні внески у Громадські організації в Україні;
 • всім контракторам була надана фінансова допомога, відшкодоване житло та інші персональні потреби;
 • надана допомога у бронюванні житла;
 • створені зустрічі з психологом для надання психологічної допомоги.

Окрім того, FlixMobility Tech Ukraine збирає гроші на потреби армії та окремих підрозділів. Щоб також допомогти захисникам, які боронять нашу землю від террору, переходьте за посиланням.

Чому компанія вирішила приєднатися до Харківського ІТ Кластера?

«Це можливість зробити свій внесок в майбутнє нашого IT-міста та України в цілому, до того ж щоб просувати Flix як бренд», — запевняють у компанії.

Kharkiv IT Cluster розділяє цінності FlixMobility Tech Ukraine, тому із радістю вітає компанію в нашому ІТ-колі однодумців!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

 1. Bini Bambini новий мембер
 2. itforce
 3. Particles Global: як компанія адапутвалась під час війни
 4. Program-Ace новий мембер
 5. вебкодер

Коментарі