Bini Bambini новий мембер

Bini Bambini: як українська продуктова компанія адаптувалася до нових реалій.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Bini Bambini – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Українська продуктова компанія, яка спеціалізується на розробці мобільних додатків для розвитку дітей. За часи існування команді вдалося самостійно зростити свою аудиторію з нуля до більш ніж 100 мільйонів користувачів по всьому світі! Однак повномасштабне вторгнення внесло свої корективи в діяльність компанії. Як Bini Bambini функціонують під час війни – розповість Kharkiv IT Cluster.

Перші дії Bini Bambini у день 24 лютого

«Ми розробили Business continuity plan за місяць до війни. Ознайомили із ним співробітників та топ-менеджмент, але ніхто не вірив, що він знадобиться. На жаль, знадобився. План не передбачав увесь жах війни, проте ми заздалегідь зробили всі найважливіші підготовчі кроки, тому це нам дуже допомогло впевнено діяти в перші години й дні», – згадують учасники команди.

Одразу після звістки про початок війни Bini Bambini кинули всі свої сили на організацію евакуації для більшості співробітників, їхніх сімей та близьких. Також команда швидко видала фінансові бонуси на початку війни для підтримки та реалізувала систему допомоги із компенсацією оренди житла для тих, хто був змушений переїхати. Окрім цього працюють реферальні й звичайні бонуси, серед яких є компенсації занять спортом, роботи в коворкінгах та навчання. Важливим є те, що компанія надає координаційну й юридичну допомогу своїм співробітникам.

Проєкти та волонтерство Bini Bambini під час війни

З перших днів повномасштабного вторгнення Bini Bambini активно займається благодійною діяльністю:

«У перший місяць війни було виділено 1,5 млн грн благодійним організаціям. У квітні ми заснували Благодійний Фонд BiniBambini для гуманітарної допомоги дітям та їх батькам, на який компанія виділяє 10% свого чистого прибутку».

Разом із тим робочий процес й основний напрям діяльності Bini Bambini залишилися без змін. За період війни компанія продовжила свій освітній проєкт VaPanda, на базі якого було запущено волонтерську роботу з українськими дітьми, які постраждали від військових дій. Робота з ними ведеться в освітньому, психологічному та розважальному напрямках професійними українськими педагогами та викладачами.

Також Bini Bambini піклується про своїх співробітників. Розуміючи, що частина людей волонтерить і адаптується до війни, керівництво надає юридичну й матеріальну допомогу, зберігаючи робочі місця і зарплатню в повному обсязі. Команда підтримує і постійні ініціативи, як, наприклад, збір коштів чи допомога за запитом колег, які періодично з’являються в робочому чаті.

У Bini Bambini переконані, що злагоджена командна робота, взаєморозуміння, спільна мета та вміла комунікація між співробітниками значно зменшує наслідки війни й надає підтримки для нових звершень як в основній діяльності, так і в гуманітарних питаннях.

80c3267c4d9bdb8128437852ce81d512-414x276 Bini Bambini: як українська продуктова компанія адаптувалася до нових реалій.

Bini Bambini та Kharkiv IT Cluster

Для команди Bini Bambini наразі важливо обмінюватися досвідом з іншими учасниками Kharkiv IT Cluster щодо ведення діяльності в кризових ситуаціях, взаємної допомоги з освітніми, розвивальними, благодійними проєктами, бо це допоможе якнайшвидше розбудувати місто:

«Єдиний український офіс Bini Bambini знаходиться у Харкові. Харків – це домівка більшості наших співробітників, тому ми прагнемо допомогти своєму місту у швидкій розбудові й відновленні. Ми хочемо брати участь у розвитку ІТ-екосистеми, міської інфраструктури, PR зі свого боку».

d89a59eb3cb183c6fc3514eb3ed74a01-414x276 Bini Bambini: як українська продуктова компанія адаптувалася до нових реалій.

У Bini Bambini переконані, що розбудова й відновлення Харкова, становлення міста як інноваційної ІТ-локації України – це передові завдання для харківської ІТ-спільноти. Це відповідає цінностям Kharkiv IT Cluster – і це одна з причин, чому ми тепер разом.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Рекомендовані матеріали

  1. MWDN мембер Кластера
  2. Program-Ace новий мембер
  3. вебкодер
  4. SDA Company
  5. SOURCE_iT

Коментарі