Particles Global: як компанія адапутвалась під час війни

Particles Global: упевнена діяльність у непевні часи

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Particles Global – молодий стартап, що здійснює свою діяльність у сфері аутстафінгу та аутсорсингу й працює з клієнтами країн ЄС та США. Команда сконцентрована на пошуку своєї доменної експертизи та фокусує свою діяльність на співпраці з середнім і великим бізнесом на довгостроковій основі. Про те, як Particles Global адаптувалися в умовах війни – розповість Kharkiv IT Cluster.

Kharkiv-UT-Cluster-Particles-Global-photo-414x276 Particles Global: упевнена діяльність у непевні часи

Діяльність Particles Global в умовах війни

Із самого початку компанія була заснована на основі віддаленої роботи. Це допомогло зберегти керовані бізнес-процеси під час початку бойових дій. Але Particles Global, як і більшості компаній індустрії, довелося долати низку фізичних, організаційних та психологічних викликів. Завдяки атмосфері сімейності та гнучкій інфраструктурі бізнесу команда спромоглася зберегти людей і ключові контракти.

«Звісно, ми розуміли, що воєнні ризики були суттєвими, але в нашій операційній діяльності у карті ризиків – реального відображення вони не знаходили. Вважаємо, що цей виклик ми долаємо більш-менш вдало завдяки відносно стійкому стану індустрії. Проте ми мусимо віддати належне й віддячити нашій операційній команді за чітку координацію і швидкі влучні дії під час найбільш гострої фази кризи – перших тижнів війни», – зазначають представники компанії.

Війна триває і своїм завданням у цей період часу Particles Global бачить збереження здобутих успіхів і забезпечення професійної і матеріальної стабільності співробітників компанії та їхніх членів сімей.

 

Particles Global та Kharkiv IT Cluster

У команді вважають, що можливість долучитися до свого професійного кола, особливо в часи критичних викликів, має дуже велике значення. Обмін досвідом, актуальними практиками та обговорення можливих перспектив з колегами взаємно збагачує компанії, які ведуть подібні діалоги. Можливість долучитися до вирішення загальних проблем через конкретику операційної діяльності власної компанії та нетворкінг є нашими основними мотивами приєднання до Харківського IT Кластера:

«Під час війни додатковими перевагами участі в Кластері є можливість щільного професійного онлайн спілкування, замість значно зменшеного офлайн-формату. Це можливість встигати за моніторингом та реакцією на юридичні, податкові й організаційні зміни при веденні бізнесу в умовах війни. А також – долучитися до підтримки й подальшого розвитку позитивного бренду України як надійного IT-партнера для наших клієнтів, адже війна значно похитнула позиції нашої країни у традиційних клієнтських регіонах. Участь в Kharkiv IT Cluster – це платформа для прискорення напрацювання важливих бізнес-рішень, можливість доєднатись до трендів і розробки рішень, що будуть впливати на розвиток нашої галузі в майбутньому».

У компанії вірять, що загальні зусилля української IT-індустрії повинні бути сконцентровані на захисті й збереженні довіри західних клієнтів до України, як до стійкого й надійного партнера. Це допоможе українським компаніям не втратити свою частку у світовому IT-ринку й залишитись одним із визнаних центрів експертизи світового рівня. Це відповідає цінностям Kharkiv IT Cluster – і це основна причина, чому ми тепер разом!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства
  2. Kharkiv IT Cluster Olearis
  3. вебкодер

Коментарі