вебкодер

Webcoder Team: розробка сайтів і волонтерство. Як живе компанія під час війни

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Webcoder Team – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Компанія, яка спеціалізується на розробці web-сайтів, інтернет-магазинів та CRM-систем. Однак повномасштабна війна внесла свої корективи в діяльність компанії. Як команда допомагає місту та як поєднують це з роботою – розповість Kharkiv IT Cluster.

Перші дії у день 24-го лютого

«Звісно, до війни ніхто не готувався, хоча поруч із вірою в здоровий глузд було напруження. Ніхто не хотів вірити в те, що війна почнеться, але вона тут і зараз, тому треба продовжувати жити й робити все можливе для того, щоб наблизити нашу перемогу!», – згадує Андрій Чекінев, СЕО Webcoder Team.

Одразу після звістки про вторгнення першочерговим завданням компанії була евакуація співробітників із зон бойових дій, далі – допомога в розміщенні співробітників на нових безпечних місцях та надання матеріально-технічного забезпечення для оновлення робочого процесу.

Волонтерство та робота: баланс

Команда Webcoder Team займалася волонтерством і раніше, однак не так масштабно – протягом 2014-2016 років. Зараз же допомога – це одна з основних ланок діяльності компанії.

Разом з тим робочі процеси компанії збереглися і тривають. Незважаючи на волонтерство, команда продовжує реалізовувати проєкти. Webcoder Team піклується про співробітників за час війни. Розуміючи, що значна частина людей волонтерить і адаптовується до війни, керівництво зменшує навантаження, надає матеріальну й логістичну допомогу, зберігаючи робочі місця і зарплатню. Допомагає триматися і постійна підтримуюча комунікація із зарубіжними компаніями, яким достатньо ноутбука й доступу до інтернету, щоб якісно продовжувати займатися своїми справами.

Злагоджена робота, вміла комунікація між співробітниками за час війни значно зменшує її наслідки, адже тільки ресурсна людина здатна бути дієвою як на роботі, так і на гуманітарних проєктах. І Webcoder Team це розуміє.

webcoder-team-rozrobka-sajtiv-i-volonterstvo-414x232 Webcoder Team: розробка сайтів і волонтерство. Як живе компанія під час війни

Волонтерські здобутки

Частина команди залишилася у Харкові й області, на місці займаючись волонтерською діяльністю. Терміновий збір коштів чи пошук амуніції – звичні повідомлення в чатах команди Webcoder Team.

Один із працівників перевозить вантаж та людей, інша працівниця здійснює пошук житла та транспорту для тих, хто намагається виїхати із зони бойових дій.

Основні волонтерські напрямки діяльності Webcoder Team:

  • перевезення гуманітарного вантажу із Заходу до Харкова;
  • евакуація людей із зон бойових дій за кордон (наразі вивезли понад 100 дітей і жінок з-під обстрілів);
  • доставили шість рейсів гуманітарної допомоги до Харкова;
  • допомога волонтерським хабам;
  • адресна доставка допомоги;
  • передача реанімаційного обладнання до харківських лікарень;
  • оснащення військових (квадрокоптери, бронежилети, спецодяг і різноманітні смаколики).

Андрій Чекінев запевняє, що все це вдалося досягти завдяки спільній роботі кожного учасника команди.

Вивезення людей і техніки з Харкова по Україні

Актуальна пропозиція від волонтерської ініціативи Webcoder Team — перевезення людей, речей, тварин (у переносках). Оплата договірна: тільки за пальне та на інші покриття волонтерських потреб. За це відповідає Антон Єрмоленко, Tech Lead, Webcoder Team. Відкритий до пропозицій, Антон чекатиме від вас повідомлення — напишіть Антону тут.

Переосмислення волонтерства

І хоча волонтерська діяльність вплинула на ефективність роботи Webcoder Team, проте команда й замовники добре розуміють обставини, у яких нам довелося опинитися і функціонувати, тому критичних проблем не виникло:

«Наші співробітники усвідомили, наскільки важливо безкорисливо допомагати іншим у скрутний момент, наскільки безцінна підтримка й тверда впевненість у завтрашньому дні навіть під час війни. Зрозуміли, наскільки необхідна всім нам опора, яка щоразу надаватиме поштовх до наближення нашої перемоги й розбудови нової України!», – Андрій Чекінев.

У Webcoder Team переконані, що займатися волонтерством – це не тільки вимога нашого сьогодення, а й поклик серця. Це відповідає цінностям Kharkiv IT Cluster – і це одна з причин, чому ми тепер разом.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. itforce
  2. Particles Global: як компанія адапутвалась під час війни
  3. Program-Ace новий мембер

Коментарі