Program-Ace новий мембер

Program-Ace: хто ми та що робимо під час війни?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Program-Ace – це сучасна міжнародна ІТ-компанія, ключова діяльність якої спрямована на надання послуг із розроблення комплексного програмного забезпечення та ігор для різних платформ. Як гравець на міжнародному ринку компанія створює програмні рішення та працює над складними R&D проєктами, допомагаючи своїм клієнтам якнайкраще здійснювати цифрову трансформацію, оптимізувати процеси та розробляти власні продукти.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Провідні напрямки діяльності Program-Ace – це імерсивні технології, а саме віртуальна, доповнена та змішана реальності. Також віднедавна команда почала активну фазу розроблення метавсесвітів для різних проєктів. До того ж, команда створює симулятори та тренінги для клієнтів, аби полегшити корпоративне навчання їхніх працівників.

Program-Ace також має два підрозділи, кожен із яких відповідає за різні види послуг. Так, команда Game-Ace покриває повний цикл розроблення ігор на Unity та Unreal Engine. А ще є 3D-Ace – експерти з надання послуг зі створення 2D та 3D контенту для будь-якого візуального продукту. AR/VR додатки, віртуальні тренінги, конфігуратори продуктів, 2D арт або 3D моделі для ігор – це яскраві приклади того, у чому спеціалізується команда Program-Ace.

Program-Ace визнана однією з провідних компаній світу за версіями Clutch та IAOP. І, що не менш важливо, чимало міжнародних лідерів ринку різних галузей, ІТ-компанії та стартапи, стали або постійними клієнтами, або стратегічними партнерами.

DSC_0100-scaled-414x276 Program-Ace: хто ми та що робимо під час війни?

Чи змінилася діяльність і проєкти компанії Program-Ace під час війни?

Від початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України команда Program-Ace продовжила дотримуватися тієї стратегії, яка залишалася її орієнтиром упродовж тривалого часу. Також компанія обрала нові напрями, як-от NFT і Metaverse. Завдяки своєчасно оптимізованій стратегії під час війни у команді й надалі з’являються нові клієнти та проєкти.

Як компанія зустріла війну? Чи готувалася до неї?

«Як і решта українських ІТ-компаній, ми не могли передбачити початок повномасштабної війни та бути впевненими у її розгортанні на нашій землі. Менеджмент компанії був безумовно готовий до будь-якого сценарію розвитку подій, завдяки чому Program-Ace витримала цей удар попри те, що наш R&D центр – у серці Харкова», – зазначив Олег Фонарьов, CEO Program-Ace.

Уся критична інфраструктура компанії була переміщена до дата-центрів за кордоном, обладнання вивезено з офісу, а  співробітники релоковані до безпечних міст України та Європи.

Як Program-Ace допомагає людям і своїм співробітникам під час війни?

Звичайно, Program-Ace позиціонує себе як соціально відповідальна компанія, тому компанія першочергово допомогла всім своїм співробітникам із релокейтом до більш безпечних місць, надавши їм умови для зручної віддаленої роботи. Також компанія продовжує розширювати штат фахівців, готових брати участь у розробленні амбіційних проєктів:

«У будь-якому разі нам дуже пощастило як із клієнтами, так і з командою, адже у нас вірять та сприяють подальшому розвитку. Завдяки міжнародній і внутрішній підтримці Program-Ace має змогу й надалі працювати задля стабілізування економіки України, забезпечуючи ринок новими робочими місцями».

У яких містах базується компанія Program-Ace та який її зв’язок із Харковом?

Творцем та ідейним натхненником Program-Ace є харків’янин Олег Фонарьов. Від самого початку створення компанії у 1992 році Харків залишався рідним містом для кожного співробітника. Будучи другим за масштабом ІТ-центром в Україні, це місто об’єднує передові університети та прогресивну технічну спільноту.

Упродовж 30-ти років існування компанії її R&D центр функціонує у Харкові. Останні кілька років головний офіс та центр прийняття рішень розташований на Кіпрі, але український R&D центр і досі залишається головною базою розроблення. На жаль, зараз, під час війни, практично всі IT-фахівці компанії перебувають в інших містах, однак усі вони вірять, що незабаром повернуться в офіс рідного Харкова.

DSC_0137-scaled-414x276 Program-Ace: хто ми та що робимо під час війни?

Попри це, міжнародна команда Program-Ace готова прийняти до своїх лав розробників із будь-яких куточків світу. Зрештою, глобальний фокус тільки посилює українську команду компанії завдяки припливу нових знань та вмінь, а українцям дає можливість працювати разом із закордонними фахівцями, розвиваючи свою технологічну експертизу та отримуючи досвід мовного спілкування.

Як Program-Ace поєднує роботу з волонтерством?

Під час повномасштабної війни наша команда успішно балансує між волонтерством та повноцінною роботою над проєктами, маючи можливість працювати за гнучким графіком:

«Ми регулярно виділяємо фінансову допомогу для ЗСУ, допомагаючи забезпечити українським захисникам надійний економічний тил. Окрім того, наші найкращі розробники беруть активну участь у діяльності ІТ-армії, захищаючи Україну на кіберфронті, кожен член нашої команди робить свій внесок у спільну справу так, як це у нього виходить найкраще. Хтось воює на війні, а хтось здійснює волонтерську діяльність або продовжує працювати попри будь-які обставини», – запевняють у Program-Acе.

Команда вірить, що нині вкрай важливо забезпечувати тривалу фінансову підтримку економіки, тим самим мінімізуючи вірогідність економічного колапсу.

DSC_0043-scaled-414x276 Program-Ace: хто ми та що робимо під час війни?
Причини вступу Program-Ace до Kharkiv IT Cluster

Program-Ace виявила прагнення приєднатися до Kharkiv IT Cluster, тому що зараз як ніколи важливо підтримувати українську ІТ-спільноту. Очевидно, що під час війни економіка країни потребує фінансової підтримки, яку допомагає забезпечити стабільна діяльність бізнесів, зокрема у співробітництві з міжнародними клієнтами.

Саме ІТ-компанії перетворюють світовий попит на фінансову цінність для внутрішнього ринку країни, завдяки чому економіка отримує шанс на відновлення. Тож, одна з причин долучитися до Kharkiv IT Cluster передбачає наше бажання спільними зусиллями вирішувати складні проблеми, які постають перед цифровою індустрією у воєнний час:

«Ми віримо, що після перемоги Харків продовжить розвиватись як один із ключових ІТ-хабів України. Саме тому наразі дуже важливо єднати зусилля та координувати напрями відновлення й розвитку української цифрової індустрії в Харкові, що теж сприяло нашому рішенню долучитися до Kharkiv IT Cluster».

IMG_2162-scaled-414x311 Program-Ace: хто ми та що робимо під час війни?

Program-Ace прагне обмінюватися досвідом та інформацією з іншими учасниками Kharkiv IT Cluster, адже вірить, що це зробить українську ІТ-індустрію ще сильнішою та більш незалежною.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. MobiDev банер

Коментарі