Sigma Software — новий мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Sigma Software відкриває нову сторінку у співпраці з Харківським ІТ Кластером. Після декількох років спільної роботи із подання консолідованої позиції української ІТ-індустрії за допомогою різних професійних спільнот і асоціацій, наша компанія вступає до Харківського ІТ Кластера. Ми продовжимо роботу із розвитку ІТ-спільноти і якісної технічної освіти в Харкові разом із більш ніж 85 учасниками Харківського ІТ Кластера.

Компанія Sigma Software — активний учасник заходів і організацій, спрямованих на розвиток індустрії, побудову спільноти і навчання у сфері ІТ. Як член Львівського ІТ Кластера, Американської торгової палати, ІТ-комітету EBA, Асоціації «IT Ukraine» та інших організацій, які прагнуть створити сприятливі умови для розвитку і зростання ІТ-ринку в Україні, Sigma Software підтримує багато ініціатив в області ІТ-освіти, корпоративної соціальної відповідальності, спорту і благополуччя.

Photo-3-1-414x276 Sigma Software — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Харків — особливе місце для нашої компанії. Це місто, де почалася історія нашої компанії ще у 2002 році. Це другий за величиною ІТ-центр в Україні, в якому знаходяться декілька прогресивних технічних університетів, офіси багатьох провідних ІТ-компаній і активна ІТ-спільнота. Як частина скандинавського консалтингового ІТ-концерну Sigma Group, ми — глобальні гравці із 7 тисячами фахівців у 15 країнах світу, з яких 1500 експертів знаходяться в українських офісах Sigma Software, а 700 із них — у Харкові.

Основним у нашій роботі зі створення спільноти і просування ІТ-ринку в Харкові є співпраця з університетами. Мета — адаптувати освітні програми до мінливих реалій ІТ-індустрії, ініціювати спільні дослідницькі проєкти для забезпечення практичного досвіду для студентів та допомогти університетам у побудові міжнародних відносин через нашу широку мережу контактів:

  • Ми розробили і провели в університетах із різних міст спільні курси із Java, .NET, Flash, Agile, Project Management та з інших напрямків. Експерти Sigma Software взяли активну участь у створенні програм і виступили в ролі викладачів.
  • Шість років компанія Sigma Software організовує студентський Конкурс стартапів IT-Eureka. Спочатку він підтримувався міжнародною освітньою програмою TEMPUS, а потім — Міністерством освіти, збираючи сотні учасників із усієї України.
  • Ми співпрацюємо із 7 провідними харківськими університетами, ведемо спільні навчальні програми і курси для студентів і викладачів.
  • Валерій Красовський, генеральний директор і співзасновник Sigma Software, є членом Наглядової ради Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ). Члени Ради беруть активну участь у подальшому розвитку університету і активізують співпрацю між навчальним закладом та ІТ-бізнесом, щоби вивести ІТ-освіту на якісно новий рівень.

IMG_1398-1-scaled-414x276 Sigma Software — новий мембер Kharkiv IT Cluster

Компанія Sigma Software підтримує урядові ініціативи як у Харкові, так і на всеукраїнському рівні. Декілька років тому ми почали партнерство з харківським офісом Дія.Бізнес, щоби сприяти розвитку підприємницького духу серед молодих людей і допомагати їм удосконалювати малий і середній бізнес за допомогою програмних рішень для автоматизації.

Вступаючи в Харківський ІТ Кластер, ми посилимо співпрацю з урядом України внаслідок створення сприятливого правового і ділового середовища для ІТ-індустрії та побудови мостів з іншими країнами за допомогою наших партнерів.

Харківський ІТ Кластер виконує важливу роль, відкриваючи реальні можливості Харківського ІТ-хаба і показуючи їх усьому світу. Великомасштабні дослідні проєкти надають цінну статистичну інформацію, яка підтверджує міжнародний статус Харкова як ключової ІТ-локації в Східній Європі і дає можливість відстежувати динаміку розвитку ІТ-галузі. Прикладом такого дослідницького проєкту є звіт «Kharkiv IT Research 2019», який досліджує галузь і ринок B2B, становить портрет ІТ-фахівців і їхніх потреб.

«Ми працюємо над створенням сприятливих умов для розвитку ІТ-індустрії всюди, де є наша компанія, і, звичайно, в Харкові, тому що це наше рідне місто. Історично Харків — один із найбільших освітніх центрів Східної Європи. Тут розташовано безліч провідних технічних університетів, і у співпраці з Харківським  ІТ Кластером, ми докладемо всіх зусиль для того, щоби вивести українську ІТ-освіту на новий рівень і залучити більше молодих талановитих людей в ІТ-індустрію. Ми також вважаємо, що наше спільне завдання — це просування духу підприємництва і допомога молодим компаніям в отриманні підтримки через нашу платформу Sigma Software Labs, щоб Україна і Харків побачили народження безлічі успішних стартапів», — зазначає Валерій Красовський, генеральний директор і співзасновник Sigma Software. 

Як учасник Харківського ІТ Кластера, Sigma Software може і далі розширювати мережу контактів, сприяти діяльності Кластера для обміну досвідом та створення можливостей для співпраці з українськими і зарубіжними компаніями, бізнес-асоціаціями, профільними асоціаціями, університетами, Кластерами й органами влади.

Рекомендовані матеріали

  1. Sigma Software
  2. КСВ під час війни. 10 соціальних ініціатив від Sigma Software в 2022

Коментарі