команда Asper.pro

Від Кропивницького до Берліну: як проходить адаптація у Asper.pro

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Asper.pro нещодавно стала новим мембером Kharkiv IT Cluster. Команда займається розробкою проєктів різного ступеня складності: від порталів до ERP систем, а також активно волонтерить із багатьох куточків України та з-за кордону. Як працює компанія в умовах, коли географія співробітників дуже широка? Про це напряму ми поговорили з Asper.pro.

До та після

Основними напрямками діяльності компанії залишаються веб-розробка порталів, e-commerce проєктів, CRM та ERP-систем. У компанії запевняють, що саме в цих галузях у нас дійсно велика експертиза та можливість економити замовникам час та гроші.

Ця фраза актуальна й сьогодні! Напрямок роботи компанії не змінився. Однак війна все-таки внесла певні коригування в діяльність компанії – сталося зміщення балансу замовників. До Asper.pro звертаються все більше користувачів з-за кордону, хоча раніше компанія обслуговувала й українських клієнтів:

«Багато українських проєктів на паузі або мінімізували свій розвиток, але з’явилися нові замовники з країн Європи та США».

Адаптація з приходом війни

Компанія Asper.pro заснована в Харкові, там же й знаходиться офіс. Тому, як і більшість ІТ-компаній, Asper.pro повністю перейшла на віддалений формат у той момент, коли всі співробітники релокувалися до безпечних міст. Заздалегідь команда технічно приготувалася до можливого вторгнення, тому зміна формату на remote пройшла оперативно та легко.

Наразі географія місцезнаходження команди дуже широка: від Кропивницького до Німеччини.

Розуміючи становище кожного члена команди, компанія не похитнула фінансову стабільність співробітників:

«Наша компанія виплатила повну заробітну плату за лютий, хоча з 24-го лютого вся робота була практично на паузі. Також зробили по максимуму виплати за березень, не дивлячись на те, що половину місяця йшов процес релокації команди».

Вклад у Перемогу

Ще з початку війни Asper.pro долучилася до волонтерства, команда скористалася професійними навичками та полегшила діяльність волонтерів. Зараз компанія активно фінансово допомагає країні скоріше наблизитися до перемоги:

«На цей момент наше волонтерство полягає в фінансовій допомозі різних ініціатив. Але в перші дні широкомасштабного наступу на Харків, за допомогою наших партнерів, ми змогли оперативно передати медикаменти в госпіталь та адаптували CRM-систему для онлайн-торгівлі під потреби волонтерів», — описує волонтерські здобутки команда.

ІТ-згуртованість

Сьогодні кожній компанії слід триматися разом. Особливо Харківщина потребує міцних спільних зусиль для того, щоб відновити потужність регіону та сприяти післявоєнній відбудові й нормалізації життя. На питання про мотивацію вступити в ІТ-коло Kharkiv IT Cluster компанія відповіла:

«Компанія вирішила приєднатися до Харківського ІТ Кластера для того, щоб бути корисними для допомоги ЗСУ там, де ми можемо чимось допомогти. Також важливим для нас є обмін потребами та координація спільних дій».

Kharkiv IT Cluster щиро вітає команду Asper.pro зі вступом до нашого ІТ-ком’юніті та вірить, що разом ми збудуємо дивовижне майбутнє!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. MWDN мембер Кластера
  2. Kharkiv IT Cluster Olearis
  3. ProfITsoft

Коментарі