Kharkiv IT Cluster Olearis

Olearis: професійні мобільні розробники та волонтери.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Olearis – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Команда професіоналів із мобільної розробки, яка впродовж 9 років створює додатки для різних бізнесів у Європі та США. Проте війна змінила звичний перебіг життя. Як Olearis адаптувалася та функціонує в нових умовах – розповість Kharkiv IT Cluster.

Життя до

Команда Olearis надає весь пакет для створення успішного й якісного продукту: починаючи від аналізу ринку й планування до розробки унікального дизайну, високого рівня забезпечення якості та, нарешті, безперебійної реалізації продукту.

Серед проєктів компанії:

📌 Notate – додаток для організації важливих нотаток;
📌 Mila – розумний та дбайливий очищувач повітря;
📌 GoFrendly – жіноча соціальна мережа для однодумиць;
📌 iAnnotate та Folia – анотації, що можуть надихнути;
📌 Photofy – додаток для створення фото та відео контенту;
📌 UpLife – додаток з курсами для самостійного покращення психічного стану у важких ситуаціях.

Незважаючи на настрої, які переважали в Харкові в останній місяць перед війною, команда Olearis продовжувала активну роботу над проєктами, намагалася мислити позитивно й підтримувати своїх співробітників:

«23 лютого ми вирішили підготуватися та почали пошуки готелю на заході України. Також напередодні закликали всю команду, за можливості, звечора забирати ноутбуки додому», – коментують представники Olearis.

Kharkiv-IT-Cluster-Olearis-1-414x276 Olearis: професійні мобільні розробники та волонтери.

Життя під час

Хоча війна й внесла свої корективи в наше життя, основна діяльність Olearis не змінилася:

«Ми стали ще сильнішими й ще більш вмотивованими. Зараз наша увага як ніколи націлена на нашу команду, яка працює ще активніше задля підтримки економіки України».

Допомога своїм

Після звістки про повномасштабне вторгнення команда кинула всі свої сили на забезпечення матеріально-технічної бази, яка необхідна для комфортної та ефективної роботи працівників в Україні та за її кордонами (від модемів, смартфонів і навушників до ноутбуків, моніторів і крісел).

Olearis піклується про свою команду, тому влаштовує психологічні ефіри підтримки в форматі питання-відповідь, організовує особисті консультації для співробітників та членів їхніх сімей, відкрила канал для щоденного вечірнього спілкування на будь-які теми.

Також Olearis розробила власний безкоштовний додаток Uplife, у якому оперативно додала актуальні теми про воєнний час. Важливо й те, що компанія допомагала в пошуку безпечних маршрутів для евакуації, житла для працівників та їхніх сімей:

«Ми організували фінансову компенсацію, у яку входять повні виплати зарплат за лютий і березень, оплата неробочих годин, витрачених на евакуацію, повітряні тривоги, відсутність інтернету, перебування у бомбосховищах, волонтерську діяльність, а також збереження соцпакетів та всіх довоєнних “плюшок” та виплати заробітної плати офісному клінінг-персоналу».

Волонтерство

Команда від імені компанії організувала штаб волонтерської допомоги, у якій співробітники 24/7 контролюють усі процеси із залучення коштів, дбають про закупки й якісну логістику, залучають людей, які можуть підтримати фінансово чи інформаційно, співпрацюють з волонтерами від Їдьмо та допомагають організації Пекельна Кухня:

«Наша команда вже організовувала доставки їжі, ліків та засобів гігієни мешканцям Харкова й вимушеним переселенцям. Зараз ми орієнтуємося більше на допомогу військовим, тому наразі організовували покупку необхідної техніки й екіпіровки: далекоміра, карематів та спальників прикордонникам, форми, патронів хлопцям на харківський напрямок. Навіть самостійно придбали та пригнали пікап з Польщі для підрозділу KRAKEN».

📌 Набагато більше про волонтерство Olearis висвітлюється в інстаграм-сторінці @olearis_com.

Kharkiv-IT-Cluster-Olearis-2-414x233 Olearis: професійні мобільні розробники та волонтери.

Olearis та Kharkiv IT Cluster

Війна показала всім, що можливість долучитися до професійного кола однодумців і спільна робота набули дуже великого значення. Обмін досвідом, обговорення можливих перспектив, можливість долучитися до вирішення загальних проблем ІТ-середовища – основні мотиви приєднання команди до ІТ Кластера.

Для команди Olearis наразі дуже важливе усвідомлення себе як частини великої харківської ІТ-спільноти, адже Харків – це рідна домівка співробітників і компанії, чий офіс знаходиться в самому центрі міста:

«І хоча зараз наша команда розкидана по різним регіонам України й за її кордоном, та фінансово ми досі продовжуємо підтримувати саме Харківську область. Уже не можемо дочекатися, аби повернутися додому».

Бажання загальними зусиллями харківської ІТ-індустрії якнайшвидше розбудувати рідне місто, доступ до оперативної та корисної інформації – legal, PR & marketing, HR meetups, можливість ділитися своїм досвідом і допомагати місту – це пріоритетні позиції для Olearis. Це відповідає цінностям Kharkiv IT Cluster – і це одна з причин, чому ми тепер разом.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Bini Bambini новий мембер
  2. FlixMobility Tech Ukraine: симбіоз роботи та волонтерства
  3. itforce
  4. MWDN мембер Кластера
  5. Particles Global: як компанія адапутвалась під час війни
  6. Program-Ace новий мембер
  7. SDA Company
  8. GAME OF TEENS
  9. команда Asper.pro
  10. SOURCE_iT

Коментарі