MWDN мембер Кластера

MWDN: мобілізація цінностей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

MWDN став новим мембером Kharkiv IT Cluster! Аутстафінгова компанія, яка створює виділені команди розробників та займається пошуком спеціалістів у сфері програмного забезпечення для клієнтів з США, Ізраїлю, Канади та країн ЄС.

Як MWDN вдалося звикнути до нових умов і відновити свою продуктивність до довоєнного показника – розповість Kharkiv IT Cluster.

Хто ми та що робимо

До команди MWDN входять понад 160 унікальних технічних фахівців, які працюють з більш ніж 20 технологіями та фреймворками. Їхній досвід допомагає втілити в життя будь-який веб або мобільний продукт. Головний принцип компанії – прозорість у роботі як із членами команди, так і з клієнтами.

За плечима MWDN 200+ успішно реалізованих проєктів різного рівня складності по всьому світу. Для розробників компанія пропонує цікаві й динамічні задачі, необмежені перспективи та гнучкі умови праці.

komanda-MWDN-414x414 MWDN: мобілізація цінностей
Оскільки MWDN співпрацює з іноземними клієнтами, основна діяльність компанії і проєкти не змінилися:

«Ми продовжуємо працювати так само, як і до початку війни. Звісно, протягом перших двох тижнів було складно, оскільки ніхто не розумів, що буде далі та як функціонувати в умовах війни, але зараз всі працівники повернулися до звичайного режиму роботи й відновили свою продуктивність до довоєнного рівня», – зазначають представники компанії.

Команда продовжує працювати, знаходити клієнтів та працевлаштовувати нових фахівців.

Підготовчі дії MWDN

«Як би ми не готувалися до війни, все одно вона всіх нас застала зненацька. Ніхто до кінця не усвідомлював, що в XXI столітті може таке трапитися», – ділиться команда.

Ще до початку повномасштабного вторгнення MWDN неодноразово підіймали цю тему й обговорювали різні варіанти дій у випадку початку війни, а також пропрацьовували з клієнтами відповідний план. Керівництво проводило опитування серед працівників, щоб визначити їхні можливості евакуюватися за різних обставин, радило завчасно зібрати всі необхідні речі, документи та заправити авто:

«Ризикувати своїми працівниками ми не могли, тому, звісно, найголовнішим пріоритетом для нас була й залишається безпека MWDN-ців. Напередодні війни частина наших працівників перемістилася у більш безпечні місця. Хтось відразу не захотів переїжджати, оскільки дуже нелегко покинути свою домівку, рідних та друзів. Але зараз можемо сказати, що всі члени нашої команди знаходяться в безпечних місцях, продовжують працювати та підтримувати економіку нашої країни».

robochyj-protses-MWDN-414x276 MWDN: мобілізація цінностей

Зміни під час війни

У ці скрутні часи компанія завжди перебуває на постійному зв’язку з усіма тіммейтами, надає інформаційну та фінансову допомогу за можливістю.

За даними MWDN, із Харкова на сьогодні було організовано дві евакуації до міста Дніпро, де вже було орендовано житло для співробітників та членів їх сімей. Також компанія орендувала квартири в різних містах України: Дніпро, Кривий Ріг, Умань, Івано-Франківськ (Калуш) та Трускавець. Наразі керівництво регулярно перевіряє статус працівників та їх поточну ситуацію:

«Ми розуміли, що деякі працівники залишилися без техніки, тому взяли на себе відповідальність доставити її всіма доступними каналами. Окрім цього, як з боку компанії, так і з боку клієнтів, є додаткова матеріальна підтримка кожному співробітнику».

Волонтерство MWDN

Увесь вільний час команда MWDN приділяє волонтерству та добрим справам. Це робить як компанія, так і багато хто з наших працівників особисто. Перш за все, це регулярна фінансова підтримка нашої армії та пошук необхідної амуніції для солдатів. Також MWDN передала частину ноутбуків та необхідної техніки воїнам ЗСУ, які зараз захищають нашу державу.

«Мабуть, одна з “переваг” війни – це те, що всі ми об’єдналися. Ми стали ще сильнішими, ніж були, та більш згуртованими. І залишатися осторонь біди, яка прийшла в нашу країну, просто неможливо», – ділиться команда MWDN.

MWDN та Kharkiv IT Cluster

У MWDN переконані, що зараз підприємці та ІТ-середовище в цілому мусять об’єднатися, працювати разом і йти до єдиної спільної мети – швидкої відбудови Харкова та України. Саме тому рішення про співпрацю із Харківським ІТ Кластером є як ніколи на часі.

«Інформація та кооперація – це важливі засади, на яких має будуватися сучасне ІТ-середовище. Бо не тільки мета в усіх спільна, але й проблеми. Разом ми можемо вирішувати їх швидше та ефективніше. Ділитись своїм досвідом та переймати досвід колег. Декотрі питання можливо вирішити тільки гуртом», – зазначають представники компанії.

Це відповідає принципам Kharkiv IT Cluster і це одна з причин, чому ми з MWDN тепер разом!

Разом до перемоги!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Bini Bambini новий мембер
  2. Kharkiv IT Cluster Olearis
  3. ProfITsoft

Коментарі