ProfITsoft

ProfITsoft: адреналін і сила перших кроків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ProfITsoft – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Ця компанія з розробки програмного забезпечення, що також має глибоку інженерну експертизу в страховому домені та інноваціях у галузі InsurTech. Команда більше 20 років спеціалізується на розробці високотехнологічних IT-рішень, які допомагають масштабуванню та розвитку бізнесу європейських клієнтів.

В Україні ProfITsoft відома як розробник insurtech-продукту, який успішно використовується провідними страховими компаніями.

Про те, як ProfITsoft провели перші тижні війни й адаптувалися до нової реальності – розповість Kharkiv IT Cluster.

ProfITsoft1-414x234 ProfITsoft: адреналін і сила перших кроків

Шок та адреналіновий період

Маючи грандіозні плани, компанія ProfITsoft до початку війни активно займалася оновленням та модернізацією офісу з сучасним ремонтом і технікою, новітніми Є-столами. Проте повномасштабне вторгнення внесло свої корективи.

«Цей четвер ми провели під постійними обстрілами, але зосередженими за роботою як ніколи. Ми заздалегідь попереджали наших клієнтів про ризики, а в перший день встигли написати листи всім нашим партнерам із проханням виплатити аванс і більшість з них нас підтримали. Ці надходження ми роздали в наступні дні, щоб люди мали гроші, бо ніхто не розумів, що буде далі», – згадує команда.

Сила перших кроків

На жаль, до війни не можна бути готовим на 100%. Перші два тижні нової реальності робота проходила в режимі 24/7, що дозволило провести релокацію спеціалістів та менеджменту компанії, витримати турбулентність бізнес-процесів, організувати передачу необхідної техніки спеціалістам, забезпечити гуманітарні потреби членів команди (допомога з пошуком житла, палива для автомобілів, допомога при аваріях на транспорті, посильна фінансова допомога).

За декілька днів перемістилася перша хвиля спеціалістів компанії. Інші перебували в бомбосховищах, у метро та в підвалах своїх домівок. Проте, незважаючи на це, компанії вдалося зберегти робочий стан.

За тиждень постійного бомбардування Харкова компанія розпочала другу хвилю евакуації спеціалістів. Через обстріл автобази організація переміщення працівників дещо ускладнилася і зайняла три дні, але попри всі складнощі ProfITsoft вдалося це зробити.

Необхідно відзначити наших клієнтів та партнерів, які з максимальним розумінням поставилися до об’єктивних складнощів поставки послуг в перші дні війни. Така позиція надала ProfITsoft ще більше сил оперативно налагодити процес надання послуг в контрактних обсягах. Головна мета зберегти команду та клієнтів була виконана.

ProfITsoft2-414x233 ProfITsoft: адреналін і сила перших кроків

Ближче до перемоги

У команді продовжують активно працювати на користь економіки нашої країни, створюючи гідний тил. Проте й переконані, що можливість ІТ-спеціалістам боронити Україну на фронті, також цілком можлива:

«Троє наших спеціалістів пішли в тероборону Харкова, один – у ЗСУ. Компанія зберегла їхні місця в проектах, частково продовжує сплачувати винагороду».

Також ProfITsoft активно допомагає армії фінансово. І якщо перший місяць війни це були несистемні донати на придбання необхідного, то зараз команда перейшла до більш системної допомоги, перераховуючи частину прибутку компанії до спецфонду Національного банку України або у фонд «Повернись живим». Команда продовжує підтримувати економіку країни, забезпечує робочими місцями людей.

Kharkiv IT Cluster радо вітає компанію ProfITsoft у своїй сім’ї однодумців! Разом із ProfITsoft Kharkiv IT Cluster упевнено наближають перемогу України!

ProfITsoft3-414x233 ProfITsoft: адреналін і сила перших кроків

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Dewais: час об’єднувати зусилля
  2. itforce
  3. MWDN мембер Кластера
  4. команда Asper.pro

Коментарі