Dewais: час об’єднувати зусилля

Dewais: час об’єднувати зусилля

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Dewais – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Команда створює програми високої складності працюючи разом із європейськими та американськими компаніями по напрямках – EdTech, HRTech, HealthCare, Productivity Tools, а також Renewable Energy. Про те, як команда призвичаїлася до нової реальності й продовжує активну роботу над своїми проектами – розкаже Kharkiv IT Cluster.

Kharkiv-IT-Cluster-Dewais-1-414x189 Dewais: час об'єднувати зусилля

План «Б»‎

Війна змінила звичний перебіг життя. І хоча вже у другій половині березня Dewais змогли поновити діяльність компанії на 90%, без плану «Б»‎ досягти такого прогресу було б вкрай важко.

«До останнього моменту ніхто насправді не вірив у те, що війна може прийти в наш дім. До вторгнення ми створили план, яким варто користуватися у разі критичної ситуації в країні. План включав комунікацію між співробітниками та відділами, комунікацію з клієнтами, зміни в роботі, релокацію співробітників у безпечні місця», – згадують у команді.

Kharkiv-IT-Cluster-Dewais-2-414x276 Dewais: час об'єднувати зусилля

У перші тижні робота компанії була частково паралізована через відповідну реакцію на звістку про повномасштабне вторгнення, проте вже за два тижні Dewais змогли відновити повернення до звичної діяльності, поєднуючи її з волонтерськими активностями:

«Незважаючи на всі труднощі, нам вдалося вистояти. Із проектів довелося завершити співпрацю з нашим першим клієнтом – українською соціальною платформою, проект який ми любимо та в який віримо. Через війну його фінансування стало неможливим, але ми не залишаємо надію на те що після війни зможемо поновити співпрацю. У решті клієнти поставилися з розумінням до того, що команді знадобився час, щоб освоїтися в нових умовах життя і роботи. Більшість проектів ми зберегли. Важливо й те, що зараз приходять нові круті концепти».

 Команда впевнена, що це – ще одне підтвердження того, як цінують хист українських IT-фахівців. Підприємці готові довіряти свої проекти, незважаючи на можливі несподіванки через постійну нестабільність країни-агресора.

Допомога своїм

Для компанії безпека й комфорт співробітників – це основні вимоги для забезпечення продуктивної та якісної діяльності. Відповідно до цього, Dewais надає фінансову й психологічну допомогу команді:

«Ми підключили психолога, який допоможе нашим співробітникам почуватися безпечно, пропрацювати те, що непокоїть, та налаштуватися на нормалізацію життя. Тому кожен може відвідувати консультації на регулярній основі. Команда також постійно підтримує зв’язок між собою».

Kharkiv-IT-Cluster-Dewais-4-414x276 Dewais: час об'єднувати зусилля

Волонтерство в житті Dewais

Для команди волонтерство стало однією з частин повсякденного життя, тому проблем із його поєднанням з роботою не виникає. Dewais щомісяця нараховує практично весь прибуток до фонду ЗСУ, а також знайомим волонтерам. Важливо й те, що співробітники з власної ініціативи беруть участь у волонтерських активностях, допомагають з різними питаннями: від поширення важливої інформації до пошуку житла. А ще програмісти Dewais розробляють портал, який допоможе Україні швидко відбудуватися після війни.

Важливість спільних дій

Dewais переконані, що зараз ми живемо в часи, коли треба об’єднувати зусилля. Діяти організовано – критично важливо, щоб оперативно й якісно дати відсіч ворогові. Тому питання приєднання до Харківського ІТ Кластера стало як ніколи актуальним:

«Для Dewais користь суспільству завжди була пріоритетною. Ми долучилися до Кластера, щоб бути корисними харківській та українській IT-спільноті, ділитися досвідом з іншими компаніями, знати останні новини та допомагати у розвитку й розбудові країни».

Khariv-IT-Cluster-Dewais-3-414x276 Dewais: час об'єднувати зусилля

Kharkiv IT Cluster тепло вітає Dewais у нашій спільноті однодумців!

Разом до перемоги!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ProfITsoft
  2. SOURCE_iT

Коментарі