IT Brunch у тирі LATEK: лютнева зустріч мемберів Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster спільно з бізнес-партнером концерном «Сафарі» провели неординарну зустріч для ІТ-спільноти.

Ми вирішили розпочати лютий із міцних розмов зі зброєю в руках! Нам відомо, що стрільба допомагає розвивати увагу, пам’ять і концентрацію. А тому немає нічого кращого, аніж розвивати ці навички разом з однодумцями!

Зняти напругу та відчути себе героями з найепічніших фільмів нам допоміг наш бізнес-парнер концерн «Сафарі», чия діяльність асоціюється насамперед зі зброєю. У складі концерну найбільший недержавний завод в Україні з виробництва зброї LATEK. Більше про діяльність партнерів читайте у статті.

Усі учасники IT Brunch зібрались у єдиному тирі, що надає послуги навчання зі стрільби в Харкові — LATEK. На цій зустрічі наші мембери під чітким і уважним керівництвом інструкторів навчилися стріляти з шести різних типів зброї.

Ірина Гранкіна, представниця компанії СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА, говорить, що це було дуже несподівано:

«Сьогодні прийшла на такий незвичайний івент від Kharkiv ІТ Cluster! Я зацікавилася ним ще тоді, коли побачила запрошення — замість стандартного формату бізнес-сніданку, Kharkiv ІТ Cluster вирішив нас здивувати та організувати ІТ Бранч у тирі. Це співпало з моїм хобі, а ще це крута активність для тімбілдінга в компанії!».

У такій атмосфері не тільки позбуваєшся стресу, а й знаходиш цікаве неочікуване рішення робочих викликів. Тепер ми прицільно дивимось на лютий і запевняємо: він нам не страшний, бо ми не схибимо!

Коментарі