Українська компанія створила некомерційний проєкт єТурнікет

Українська компанія створила некомерційний проєкт єТурнікет

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Турнікет — засіб, який надійшов від військових НАТО на зміну джутам, слугує для екстреної догоспітальної допомоги з тимчасовою зупинкою кровотечі шляхом колового перетискання кінцівки. Зазвичай це міцна стрічка, що має з одного боку липку самоклейку смужку, всередині — стропу, що допомагає їй затягуватися, зовні — паличку (вороток/важіль), а також пряжку, фіксатор воротка і місце, де можна записати час накладання турнікета.

turniket-3-414x414 Українська компанія створила некомерційний проєкт єТурнікет

Кожен військовий Збройних сил України має бути укомплектований 2-а турнікетами.

Що таке єТурнікет та як з’явилась ідея його створення

Це — соціальний проєкт для допомоги військовим від компанії WEBSPARK, ось що про це розповідає засновник та СЕО Євген Катрич:

“Багато волонтерів намагаються допомогти нашим військовим: грошима, закупівлею, виробництвом і це авжеж добре, але не завжди така допомога може бути корисною. Турнікет — це не той випадок, де доречно експериментувати, використовувати неперевірене, тому ми вирішили реалізувати ресурс, який допоможе волонтерам та військовим отримати протестовану інформацію щодо якості турнікета, а виробникам — відносно дієвості їх продукту. Неякісний турнікет — гірше за його відсутність, тому що дає хибну надію”.

Ще на початку повномасштабного вторгнення, коли турнікетів в цілому було обмаль (а особливо — якісних), ми зіткнулись з проблемою та відчули це на власному досвіді.

Команда єТурнікета проаналізувала всю доступну інформацію в мережі та почала формувати власний рейтинг. З часом виявилось, що відповідних даних недостатньо, а ті, що є — швидко втрачають актуальність.

Важливо розуміти, що неякісний турнікет може не зупинити кровотечу, створити занадто низький тиск, або ж взагалі зламатись. Як результат — людина може втратити кінцівку або навіть стекти кров’ю. Ось що про це сказав лікар-флеболог та судинний хірург Дмитро Андрощук: “Найгірше для медика — це коли він знає, що міг надати допомогу людині, але цей постраждалий вже був мертвим в момент потрапляння до його рук”.

У зв’язку з цим ми побачили необхідність розробити платформу, яка б працювала та збирала актуальну дані про турнікети з тестуваннями в реальному часі, щоб мати можливість надавати протестовану інформацію від експертів щодо надійності та якості обраного турнікета.

 

Проєкт був презентовано влітку 2022 року, саме тоді, коли була гостра потреба в інформації щодо якості армійських турнікетів. З того часу він постійно оновлюється та допрацьовується задля зручності користування та розширення даних тестування.

web-eturniket-414x238 Українська компанія створила некомерційний проєкт єТурнікет

Як взаємодіяти з єТурнікет та яку інформацію можна отримати:

  • перевірені турнікети є?
  • а реальні відгуки тестувань військових є?
  • а сертифіковані є?
  • а українського виробництва?

єТурнікет — є все!

Користувач може отримати інформацію щодо сертифікованості турнікета, чи проводилося тестування та побачити висновки від експертів (військових медиків, такмедиків), актуальну ціну, посилання на сайт виробника, рейтинг відповідного турнікета. Також можна шукати за назвою, країною виробництва, фільтрувати за сертифікацією CoTCCC та поділитися посиланням на турнікет в соціальних мережах.

Користь проєкту

Проєкт єТурікет не займається тестуванням, а є двосторонньою платформою, яка єднає експертів з виробниками турнікетів, представленими на ринку. Таким чином, єТурнікет висвітлює як позитивні, так і негативні результати тестування з хронологією та критеріями, що відіграє важливу роль та дає можливість перевірки турнікета, який опинився у вас в руках, на справність.

Ми активно залучаємо військових експертів, медиків та виробників, які стануть частиною проєкту й допоможуть дати захисникам найкращий, функціональний та оптимальний за ціною варіант турнікета. Також командою єТурнікет розроблено програму тестування турнікетів українських виробників, за допомогою якої можливо перевірити їх продукцію в “польових” екстремальних умовах та при цьому допомогти захисникам України.

Функціональні можливості єТурнікет

Про компанію WEBSPARK

Ми — харківська IT-компанія WEBSPARK, яка має 18-річний досвід, що охоплює повний життєвий цикл web та мобільної розробки.

З перших днів “російського миру” ми зайняли чітку позицію, допомагаючи нищити окупантів і боронити Україну, та продовжуємо це робити. Завжди дуже ретельно та відповідально підходимо до кожного процесу як в роботі, так і в типах допомоги.

Тому кожен процес, продукт, гривня збору для нас мають вкрай важливе значення та відповідальність.

Наше кредо — «Допомагати, продовжуючи працювати, тим самим мати змогу допомагати».

Головна цінність компанії — це співробітники.

Під час війни ми займаємося волонтерством, допомагаємо захисникам України, та розробляємо такі сервіси як https://russianwarship.rip/ та https://eturniket.com/.

👉 Більше подробиць про WEBSPARK 👈 

За всіма питанням звертатися:
info@eturniket.com
https://eturniket.com/

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster & WEBSPARK Бот для публікації ІТ-вакансій. Як він працює?
  2. Новий мембер Харківського ІТ Кластера

Коментарі