Плюси роботи у remote форматі для працівників та компанії

Remote-культура компанії як її перевага

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

AnyforSoft — це компанія, що спеціалізується на розробці на базі JavaScript та Drupal. Особливістю внутрішньої культури компанії була підтримка роботи команди в remote форматі навіть ще до того як світ захлеснула хвиля коронавіруса і пов’язані з нею карантинні заходи.

Для них remote — це не модний тренд, а культура компанії. За роки роботи, команда довела, що такий формат може бути дійсно ефективним.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Плюси роботи у remote форматі для працівників

1-1-414x293 Remote-культура компанії як її перевага

Хто не мріє працювати, сидячи на березі океану? Не витрачати час на дорогу, а замість цього просто неквапливо наливати собі чашечку ароматної кави під розслаблюючу музику? І правда, для членів команди плюси remote формату роботи очевидні. Згідно з опитуванням Dou у 2019 році, можливість працювати віддалено є фактором вибору компанії для 14% респондентів. Враховуючи поточну ситуацію, тренд на роботу remote буде тільки зростати. Розглянемо її основні переваги для працівників.

Економія часу на дорогу

Ідеально, коли по дорозі на роботу у вас є можливість насолоджуватись мальовничими пейзажами. Але, на жаль, так щастить не всім. Тому краще цей час витратити на відпочинок, або на вирішення актуальних робочих завдань, а закінчити можна і раніше!

Гнучкий графік

Remote передбачає гнучкий графік: ви можете самі планувати свій день: коли відпочивати, коли працювати, коли займатися домашніми справами, а який час присвятити своєму хобі.

Комфортна атмосфера

Деякі люди люблять працювати під музику, іншим подобається лежати з ноутбуком на дивані, ну а хтось віддає перевагу роботі у прибережному кафе. З віддаленим графіком це все можливо!

Подорожі коли завгодно і куди завгодно

Сидіти з ноутбуком на морському березі? Працювати і подорожувати одночасно? Це – не мрія. Це може бути реальністю.

Плюси віддаленої роботи для компанії

Віддалена робота вигідна також і компанії в цілому. І ми розповімо, чому. Кожен пункт перевірений і підтверджений власним досвідом.

Великий вибір серед претендентів

Можна найняти професіоналів у будь-якій точці планети, оскільки ви не обмежені локацією. До того ж, деякі фахівці віддають перевагу незалежності і працюють виключно віддалено.

Можливість створити «різношерстний» колектив

Не всім підходить дрес-код та інші типово офісні обмеження. І навпаки, з remote форматом ви не будете обмежувати своїх працівників, тобто зможете прийняти в колектив навіть тих, хто категорично відмовляється зливатися з рутинною атмосферою сірих офісних буднів!

2-1-414x276 Remote-культура компанії як її перевага

Надійність

Таке глобальне НП як коронавірусна пандемія вплинула на нас усіх. Деякі фірми, що не звикли працювати віддалено, зазнали краху. А для тих, хто звик до такого формату роботи, не страшні ніякі катаклізми. До речі, в офісних колективів часто трапляються неприємності та менше, які також призводять до простоїв – наприклад, мережева атака. Усе це ніяк не буде впливати на роботу, якщо ви будете наймати працівників на remote.

Як оптимізувати робочі процеси для віддалених працівників?

Пам’ятайте — для віддаленої роботи дуже важливе спілкування. Працівники — це не юніти, не гвинтики у системі, це люди, з якими необхідно спілкуватися та взаємодіяти. Вам доведеться входити в положення кожної людини у команді. Саме такий підхід необхідно практикувати.

3-1-414x207 Remote-культура компанії як її перевага

Ось ряд практик з оптимізації роботи у remote форматі, які в AnyforSoft напрацьовували впродовж років.

 • Підвищуйте рівень комунікації між людьми шляхом спільних обговорень, відряджень, корпоративів.
 • Використовуйте відеодзвінки, мессенджеры та чати. Створіть оптимальні умови для висловлення власної думки : у вас не повинно бути працівників, які замовчують проблеми і не пропонують методи для оптимізації поточних робочих процесів.
 • Будьте уважні до своїх підлеглих: ви зобов’язані знати, у кого народився син, хто захворів, а хто знаходиться на межі розлучення.
 • Схвалюйте публічно, а лайте наодинці — це золоте правило, що актуально особливо для remote роботи.
 • Визнавайте власні помилки.
 • Заохочуйте колективне рішення завдань.
 • Контролюйте співробітників: призначайте чіткі терміни виконання завдань, обговорюйте результат, завжди будьте на зв’язку.

Розташована по всьому світу команда

Робота remote дійсно може бути ефективною. Незалежно від свого розташування, члени команди ефективно працюють разом. Фахівці AnyforSoft їздять у відрядження, зустрічаються один з одним і продуктивно працюють з будь-якої точки світу.

Remote культура команди — це відображення наших стосунків з клієнтами, адже ми для них — завжди віддалена команда. Всю свою роботу ми організуємо не прив’язуючись до локації. Це має певні переваги для клієнтів: вони отримують ефективну комунікацію, своєчасні постачання і прозорість процесів, знаходячись у будь-якій точці світу.

Також ми забезпечуємо ідеальні умови роботи для наших працівників: вони можуть насолоджуватися яскравим сонцем Середземного моря, а не сидіти на одному місці. У AnyforSoft будують робочі процеси без прив’язки до локації. 2020 рік продемонстрував, що це – конкурентна перевага, коли саме remote став показником успішності компанії. Хочете перевірити процеси на міцність — просто переведіть усіх на remote.

Які інструменти допомагають нам працювати віддалено?

Ось список того, що нам допомагає виконувати роботу якісно, попри відстані:

 • мессенджери та чати для онлайн-комунікацій;
 • пошта;
 • календарі та трекери;
 • хмарні сховища;
 • менеджери завдань;
 • внутрішні гайдлайны: збірки правил, принципів, нормативів для професіоналів;
 • сесії, присвячені взаємодії всередині команди.

4-1 Remote-культура компанії як її перевага

Що важливо у роботі Remote?

Отже, які фактори впливають на якість кінцевого результату при remote форматі взаємодії між співробітниками?

 • Комунікація — безперервна, прозора, детальна, своєчасна.
 • Фідбек і звіти — запорука успішних відносин як з клієнтом, так і в команді.
 • Обговорення очікувань клієнта.
 • Гнучкість робочого графіка.
 • Чіткий розподіл ролей в команді.
 • Правильно підібрані інструменти для онлайн-комунікації.

Культура Компанії у Remote Форматі

Необхідно чітко зазначити політику компанії ще на першій співбесіді. Коли людина тільки приходить до команди AnyforSoft, вона вже добре розуміє, чого тут від неї очікують. Remote додає компанії максимальної орієнтації на експертність. Адже, вміння надавати якісні послуги з будь-якої точки світу — це прояв високого професіоналізму.

Корпоративна культура — в особистостях членів команди.
 •  Oleg Royko

Project Manager
12 липня 2018 10:49
Працював у компанії AnyforSoft близько двох років.

За цей час у нас склалися міцні та дружні відносини.

Компанія продовжує рости і розвиватися, надаючи таку можливість усім своїм працівникам, за що окрема подяка.

Ну і варто виділити такі «плюшки» як можливість працювати віддалено, це особливо актуально для тих, хто не проти попрацювати на березі моря або океану.

Власне кажучи, якщо вас цікавить стабільна компанія, дружний колектив і лояльне керівництво, то вам сюди.

 • Dimitriy Ryzhakov

Front-end developer
4 січня 2018 11:12

Пропрацював в AnyforSoft 4 роки і круто виріс разом із компанією. Команда що стрімко росте та націлена на постійний розвиток, взаємодіє між собою, допомагаючи один одному. Хочеться відзначити теплі відносини як з керівництвом, так і всередині колективу.

У кожного працівника є план розвитку та можливість вносити свої пропозиції щодо різних імпрувментів. Компанія намагається максимально врахувати усі побажання, задовольнити потреби і сприяти професійному зростанню працівників проводячи і покриваючи витрати на різні тренінги. Відбувається регулярний перегляд з / п та визначення цілей для досягнення на наступному етапі розвитку.

Постійні тусовки та івенти — як айтішні, так і просто «поспівати в караоке». Також є можливість працювати віддалено, що не може не радувати в зимову сльоту і мороз (але так можна пропустити фруктові дні та інші няшні бонуси)

Загалом, рекомендую всім, хто хоче попрацювати у приємному (практично сімейному) колективі, а також прокачати свої скіли на різноманітних проєктах. Бажаю Anyforsoft та її працівникам успіху й безупинного зростання!

 • Nikolay Solodkiy

Front-end developer – AnyforSoft

Працював у компанії протягом 2 років. За цей період вона розширила свої кордони, набулася багатьох фахівців і продовжує рости й розвиватися, а я отримав безцінний досвід роботи в команді, де тебе поважають і цінують. Дуже дружний колектив: якщо у когось проблеми у роботі або особисті — усі готові прийти на допомогу. Керівництво також готове допомогти у разі виникнення будь-яких труднощів (за що я особисто вдячний). Серед «плюшок» — гнучкий графік, можливість необмежено працювати віддалено, фруктові дні, корпоративи, спільні походи з колегами в караоке та бари.
Рекомендую тим, хто хоче ефективно працювати й розвиватися в дружній команді.

 • Denis Terentyev

Python Developer в SUN InBev Ukraine, PJSC

Працював в цій компанії понад рік. Це хороший варіант для тих, хто любить поєднувати роботу в офісі та віддалено. Дружний колектив, у якому комфортно і продуктивно працювати. Гнучкий графік. Компанія чудова, мені було приємно в ній працювати.

Процес роботи з клієнтами

У AnyforSoft впевнені: робота з клієнтами повинна бути максимально прозорою і відкритою, щоб усі процеси були як на долоні. Тому за кожним новим клієнтом закріплений свій аккаунт-менеджер, проджект-менеджер і менеджер з продажу. В результаті, клієнт відзначає прозору і своєчасну комунікацію, а також залученість команди до його проєкту та бізнесу в цілому. Як підтвердження, наводимо декілька відгуків клієнтів з Clutch.io.

International Ecommerce & Manager, Stage Entertainment
“The work performed by AnyforSoft completely exceeded project stakeholder expectations, seamlessly connecting their products in a way that improves the quality of product the client is able to offer to their customers. Their team demonstrates a commitment to the long term success of the project.”

COO, Door 3
“They went above and beyond to meet our needs … The feedback from clients has been very positive and the in-house team is happy with the ROI. Knowledgeable and experienced, AnyforSoft delivered a high-quality product before the deadline and stayed within the budget.”

Традиції команди AnyforSoft

У компанії є самобутня традиція: кожен новачок під час випробувального терміну може поїхати на тиждень у місто, в якому знаходиться основна частина його команди (туди, де є офіси компанії). Завдяки цьому, він зможе максимально швидко влитися в новий колектив і пройнятись культурними цінностями компанії.

Сумісні свята

5-1-414x198 Remote-культура компанії як її перевага

Команда обожнює зустрічати свята разом. Наприклад, на Новий Рік усі зібралися в Буковелі, щоб вдосталь покататися на лижах та бордах.

6-1 Remote-культура компанії як її перевагаХочете так само?

Перехід на віддалений формат роботи — це чудове рішення, а ситуація з пандемією цьому всіляко сприяє. Економте свої ресурси, створюйте міцні та довірливі відносини з працівниками та клієнтами, налагоджуйте чіткі процеси, щоб отримати від віддаленого формату роботи тільки переваги.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. AnyforSoft — IT-компанія, відома на теренах України та за її межами, що спеціалізується на кастомній розробці сайтів і мобільних додатків. Drupal, React і Node.JS

Коментарі