AnyforSoft — IT-компанія, відома на теренах України та за її межами, що спеціалізується на кастомній розробці сайтів і мобільних додатків. Drupal, React і Node.JS

AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

AnyforSoft — IT-компанія, відома на теренах України та за її межами, що спеціалізується на кастомній розробці сайтів і мобільних додатків.
Drupal, React і Node.JS — основні напрями роботи AnyforSoft. Унікальний досвід і надання бізнес-рішень дозволили компанії стати одним із найбільших розробників Drupal у Європі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Як усе починалося. Історія AnyforSoft

Компанія AnyforSoft розпочала свою діяльність 9 років тому як невелика команда з трьох універсальних HTML-фахівців, які працюють з найбільш популярними CMS. Називалася тоді компанія відповідно — HTML&CMS.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

Минали роки, команда AnyforSoft стрімко зростала. З’явився і поступово розширився менеджерський штат, було запущено відділ продажів, розширено технологічний стек, а також спрямовано фокус на надання аутсорсингових послуг. Основним напрямком діяльності, як і раніше, залишалася розробка на базі Drupal і PHP. Незабаром стек поповнився ще однією технологією — JavaScript, що допомогло команді запускати популярні headless-рішення.

Щодо технологій React.JS і Node.JS, то зараз ці технології сформували окремий напрямок.

Сьогодні AnyforSoft — це команда з понад 80 фахівців із України та інших країн світу.

Як компанії AnyforSoft вдалося зайняти одну з провідних позицій на ринку Drupal у Європі

Команда AnyforSoft завжди ставиться вимогливо не тільки до якості створюваних продуктів, але і до того, яке враження складається в замовників від співпраці. Саме тому команда розробників прагне максимально підлаштуватися під терміни, бюджет та інші побажання клієнтів.

1-1-640x360 AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

Звичайно ж, у фокусі обов’язково залишається і забезпечення конкурентоспроможності проєктів. Так плече в плече з діяльністю розробників завжди йдуть і наскрізні дослідження ринку: провідних продуктів, топових технологій, високоефективних підходів у розробці тощо.

Чому AnyforSoft стали однією з небагатьох компаній з повною remote-first культурою

Існує поширена думка, що люди, які працюють віддалено, менш продуктивні, оскільки їм складніше підтримувати оптимальні робочі темпи.

Проте, з самого початку свого існування компанія AnyforSoft забезпечила для своєї команди гнучкий графік і можливість віддаленого співробітництва, що, безумовно, принесло свої плоди.

2-640x427 AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

Наприклад, відсутність постійної «прив’язки» до офісного крісла по 40 годин на тиждень дуже добре позначилася і на саморозвитку членів команди, і на їхньому залученні в процес, і (як не парадоксально) на результатах командної роботи.

Погодьтеся, офіс, приємні «плюшки» у вигляді кавомашини, PlayStation і розмов біля кулера — це, звісно, добре, але можливість поїхати на кілька місяців до моря та попрацювати віддалено з будь-якої точки світу може дозволити собі не кожен. У AnyforSoft це заохочується.

Саме тому ремоут-культура стала однією з головних цінностей AnyforSoft. Усі отримали можливість займатися своєю улюбленою справою в зручний час і в зручному місці. І не важливо, чи ви щойно народили двійнят, чи хочете пожити в іншій країні, чи вашому котику самотньо — кожен день ви обираєте, залишитися вдома чи прийти в офіс.

Розробники можуть перебувати в будь-якому куточку планети. Команда виходила на зв’язок з Катару, Канарських островів, Португалії, Грузії, Італії, США та багатьох інших країн.

Що стосується недоліків віддаленої роботи, то в нас їх немає, тобто вже немає.
Обираючи правильні програмні інструменти та методології розробки, менеджерам AnyforSoft вдалося звести їх нанівець.

Зазначимо, що в AnyforSoft, звичайно ж, можна працювати з офісу всім, кому так зручніше. Проте можливість працювати віддалено стала справжнім порятунком для інтровертів, «сов» і тих, хто живе далеко від офісу компанії в центрі міста.
До речі, сьогодні в AnyforSoft є три офіси в Україні, один у Європі, і заплановано відкрити офіс у США.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

Можемо впевнено сказати, що віддалена робота нас не роз’єднує, а дає свободу. Об’єднують команду подорожі в гори, караоке, баскетбол, марафони, прогулянки на велосипедах та інші спільні заходи. Ми регулярно зустрічаємося і відпочиваємо разом, що дозволяє знайомитися та знаходити спільну мову.

Що мотивує команду AnyforSoft?

Обов’язки команди AnyforSoft ніколи не складалися з простого виконання технічних завдань.

Управління в AnyforSoft влаштовано так, аби навіть новачок у колективі одразу відчув себе повноправним партнером клієнта. А це означає, що він також повинен бути націлений на успіх замовника, його конкурентоспроможність і стабільність. Тому менеджери команди AnyforSoft завжди розкривають ініціативність і креативність своїх підопічних, мотивуючи їх висловлювати власну думку.

Відправною точкою реалізації такого формату взаємодії є процес добору людей у команду.

Ми обираємо переважно тих, хто цікавиться бізнесом клієнта, прагне глибше зрозуміти призначення його продукту та пропонує свої версії оптимізації процесу розробки та релізу.

З огляду на це стає зрозуміло, чому в описі відкритих позицій AnyforSoft часто можна зустріти такі вимоги як проактивність, співпричетність, бізнес-орієнтованість і продукування рішень.

3-640x427 AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

Завдяки правильно дібраному колективу, компанії AnyforSoft вдається забезпечити не тільки дружні стосунки в команді, але й максимально відповідальний підхід до розробки продукту, що означає задовольнити потреби клієнта в довгостроковій перспективі.

Що можна сказати про місію AnyforSoft?

Зростаючи, команда AnyforSoft постійно прагне досягти максимальної продуктивності, розвиваючи найоптимальніші культурні цінності й умови роботи.

Тому в основі всіх проєктів і всього бачення своєї роботи команда AnyforSoft поставила в пріоритет саме успішність бізнесу замовника. Ми любимо складні завдання, що вимагають нестандартного підходу, пропонуючи унікальні рішення для бізнесу клієнта.

security-pin-1-480x480 AnyforSoft: Як ми виросли з 3 до понад 80 людей

Висновок

AnyforSoft — це команда відданих людей, які поділяють спільні пріоритети та цінності. Разом із пристосуванням до мінливих вимог ринку та постійним пошуком кращого технологічного стеку AnyforSoft ніколи не забуває прості людські істини, які мають бути присутні в будь-якому бізнес-партнерстві.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі