AnyforSoft: внутрішня культура компанії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українська IT-компанія AnyforSoft, основним профілем діяльності якої є розробка на базі Drupal і JS, за лічені роки виросла від трьох до 80 осіб. Допомогла їй у цьому грамотно побудована внутрішня культура.

Далі ми розповімо докладніше про корпоративно-культурні цінності AnyforSoft, а також пояснимо, як вони допомогли зробити істотний внесок у розвиток платформи Drupal.

11-480x480 AnyforSoft: внутрішня культура компанії

Що лежить в основі внутрішньої культури AnyforSoft

Колектив AnyforSoft — це група однодумців зі схожими пріоритетами й цінностями. Ось основні пріоритети компанії, що визначають її подальший розвиток.

 • Постійна взаємодія в команді: усі працюють колективно, одне одному допомагають і намагаються всіляко оптимізувати робочі процеси.
 • Структуровані робочі процеси: у компанії є своя Wiki та проєктна документація, яка прозоро описує проєктні практики й рішення.
 • Коректно побудована ієрархія взаємин: у команді всі рівні, однак є ті, хто відповідає за виконання завдань і може делегувати їх іншим членам команди.
 • Прозорість: усі робочі процеси в команді побудовані за принципом прозорості. Наприклад, під час рекрутингу кандидат отримує повну інформацію про все, що на нього чекає: умови, практики. У результаті цього 99 % кандидатів отримують те, чого вони очікували й навіть більше. З іншого боку, члени команди завжди відкриті до спілкування з клієнтом на будь-якому етапі проєкту, тому непорозумінь між сторонами не виникає.
 • Постійний фідбек: досягнення якості продукту забезпечується завдяки врахуванню думок — як з боку членів команди, так і з боку клієнтів.
 • Мінімум бюрократії: удалося уникнути складноструктурованого менеджменту й погоджень із купою бюрократії, що дозволяє значно підвищити ефективність роботи.
 • Гнучкість робочого графіка й ремоут: компанія завжди виступала за віддалений формат роботи, хоча тут працюють і ті, кому зручно перебувати в офісі.
 • Клієнтоорієнтованість: за кожним продуктом стоїть жива людина зі своїми бізнес-потребами та цілями, задоволення яких і є головним атрибутом якості.
 • Гнучкість: компанія прагне завжди бути в курсі найтиповіших розробок, використовуючи їх у створюваних рішеннях, проте не нехтує й добре знайомими технологіями, які вже встигли довести свою ефективність.
11-480x480 AnyforSoft: внутрішня культура компанії

Віддалена робота як головна «фішка» AnyforSoft

Як правило, віддалений формат роботи AnyforSoft здається дуже привабливим. Ось тут виникає питання: невже при такому форматі роботи в працівників не зникає мотивація? Проте, AnyforSoft вдалося нівелювати цей момент за допомогою безперервного зворотного зв’язку.

І справді, за межами офісу відчувати себе потрібним важче, ніж тоді, коли витримані соціальні ролі, а все навколо — від кулькової ручки до списку завдань на сьогодні — нагадує про те, що ви є частиною команди з обов’язками й цілями. За межами офісу ризик емоційного вигорання й депресії у співробітників набагато вищий.

11-480x480 AnyforSoft: внутрішня культура компанії

Перемогти ці негативні явища в AnyforSoft вдається за допомогою прив’язки особистих цілей співробітника до цілей компанії, а також постійного фідбеку. Для цього компанія практикує:

 • регулярні обговорення планів;
 • використання загальних чатів для бесід на неробочі теми;
 • обговорення нових правил: робочого графіка, зручного для співробітників, оновлень у роботі в цілому або над конкретним проєктом.

Також CEO завжди намагається налагодити з членами команди неформальний контакт, щоб кожен із них відчував, що його розуміють, і знав, що в разі потреби йому завжди допоможуть.

Роль AnyforSoft у розвитку Drupal

Розробка на Drupal — це провідний сервіс AnyforSoft із моменту заснування компанії. Досвід у системі управління Drupal, а також глибоке знання фреймворків PHP, призначених для користувача, у сукупності дозволяють колективу впроваджувати кастомні масштабовані рішення.

Завдяки правильно побудованим культурним цінностям AnyforSoft вдалося стати одними з найбільш значущих контрибуторів у ядро Drupal 8, модуль SMTP для Drupal 8, а також модулі Taxonomy Machine Name і GMap.

11-480x480 AnyforSoft: внутрішня культура компанії

До того ж компанія була спонсором на DrupalCamp Kyiv і Drupal Iron Camp Prague і відзначилася своїми спікерами на Drupal Code Sprint Kyiv, MoldCamp, Drupal North та інших заходах Drupal в Україні. Через пандемію в останній рік члени команди AnyforSoft беруть участь в онлайн-івентах Drupal Virtual Cafe #3.

Висновок

Сьогодні AnyforSoft — це успішний постачальник цифрових рішень у сфері медіа, освіти та онлайн-ретейлінгу, а також провідна компанія Drupal, JS і PHP у Східній Європі. Штаб-квартири AnyforSoft розташовані в Україні й Латвії.

При цьому колектив компанії заряджений челенджами й виступає проти жорстких обмежень. Офлайн-зустрічі з командою в AnyforSoft також трапляються, але це, як правило, разові випадки.

11-480x480 AnyforSoft: внутрішня культура компанії

Як бачимо, компанія відрізняється абсолютно унікальною, не властивою для багатьох вітчизняних компаній внутрішньою культурою, у центрі якої — вільний графік і віддалений формат роботи. Більше дізнатися про внесок AnyforSoft у систему управління вмістом сайту Drupal можна в блозі, а також за посиланням.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. AnyforSoft — IT-компанія, відома на теренах України та за її межами, що спеціалізується на кастомній розробці сайтів і мобільних додатків. Drupal, React і Node.JS

Коментарі