Globaldev Group.png

Як Globaldev Group допомагає знаходити точки росту для бізнесу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У наш час інтуїтивне ведення бізнесу все ще може бути цінним та навіть призводити до задовільних результатів. Чимало компаній прагнуть самостійно керувати даними, проте через величезний обсяг наявної інформації та неможливість її належно проаналізувати дедалі частіше звертаються до професіоналів у цій галузі.

Щоб допомогти клієнтам вирішити ці проблеми, Globaldev Group, компанія-мембер Харківського ІТ Кластера, створила відділ даних і аналітики, який фокусується на розробці та застосуванні найкращих практик аналізу даних для бізнесу.

Kharkiv IT Cluster розповість про нову експертизу від Globaldev Group.

Клієнтоорієнтовний підхід та комплексні рішення

Для Globaldev Group кожен клієнт унікальний, а кожен проект потребує індивідуального підходу. По-перше, команда починає з аналізу вимог, щоб краще зрозуміти бізнес.
Далі команда підбирає найкраще технологічне рішення або ділиться власними специфічними знаннями під конкретний запит. Глибоке й персональне знання потреб клієнтів допомагає компанії не просто забезпечити продуктивну діяльність, а й запропонувати нетрадиційні підходи для вирішення проблем:

«За необхідності, ми допомагаємо клієнту знайти професіональних співробітників для поточного проекту або ж створити команду BI, Data & Analytics з нуля», — ділиться команда Globaldev Group.

Випереджаючи очікування клієнта

Під керівництвом Аві Баруха — віце-президента відділу даних й аналітики Globaldev Group, який має понад 15 років досвіду в галузі, клієнт може отримати як професійну консультацію, так і допомогу в наймі потрібних талантів та створенні ефективної команди для власного бізнесу.

Завдяки власній команді клієнт зможе покращити бізнес-операції, стати більш впевненим у своїх рішеннях та визначити тенденції, які позитивно вплинуть на продуктивність бізнесу.
Багато компаній бачать цінність у data-driven підході, завдяки якому величезні обсяги даних стають зрозумілими та придатними до використання. Цей підхід дозволяє підтвердити або заперечити експертну оцінку та уникнути неякісних рішень, спричинених когнітивним спотворенням. Створення сильної команди із дата-аналітиків для бізнесу є таким же важливим, як і пошук відповідної технології чи програмного забезпечення.

У бізнесі є потреба постійного моніторингу ключових метрик. Якісна аналітика напряму впливає на прибуток і грошові потоки бізнесу, адже її метою є збільшення прибутку та оптимізація окупності витрат.

Саме тому відділ дата-аналітики у Globaldev Group приділяє пильну увагу як людям, так і технологіям, які в поєднанні можуть зробити будь-який бізнес більш гнучким, ефективним та масштабованим.

Для Kharkiv IT Cluster також пріоритетно формувати сприятливе середовище для комфортної діяльності ІТ-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Globaldev Group & Steelkiwi
  2. WorkNest увійшла до складу Globaldev Group

Коментарі