Skywell Software приєднався до Globaldev Group у місії будувати масштабний центр розробки програмного забезпечення в Україні.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Skywell Software базується в Києві та займається розробкою програмного забезпечення для провідних Європейських брендів, фокусуючись на торговельних платформах та веб розробці зі спеціальною експертизою в секторі роздрібної торгівлі.

Нагадаємо, що влітку до Globaldev приєдналася компанія X1 (Харків),
Skywell Software – це вже друга інвестиція Globaldev цього року.
X1 на ринку вже 11 років, компанія стала першою в Globaldev Group і зараз є базою для подальшого зростання і розвитку нового центру розробки програмного забезпечення в Україні.

Globaldev Group — нова Ізраїльська інвестиційна група, створена з метою надання ІТ-послуг і рішень для міжнародних технологічних компаній. Після завершення свого першого інвестиційного раунду, Globaldev активно розвиває свою присутність в Україні за рахунок органічного і зовнішнього зростання.

«Ми з нетерпінням чекаємо на початок роботи з Сергієм Бондаренко і менеджмент-командою Скайвел, щоб продовжити наш шлях разом і підтримати технологічні компанії у всьому світі”» Дрор Хар, засновник Globaldev Group.

Рекомендовані матеріали

  1. Globaldev Group & Steelkiwi
  2. WorkNest увійшла до складу Globaldev Group
  3. Globaldev Group.png

Коментарі