X1 приєднався до Globaldev Group

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

X1 став першою компанією в Globaldev Group і буде служити базою для подальшого зростання і розвитку нового центру розробки програмного забезпечення в Україні.

Globaldev Group — нова Ізраїльська інвестиційна група, створена з метою надання ІТ-послуг і рішень для міжнародних технологічних компаній. Після завершення свого першого інвестиційного раунду, Globaldev активно розвиває свою присутність в Україні за рахунок органічного і зовнішнього зростання.

X1 Group — компанія заснована Валерієм Бикановим в 2010-му, з головним офісом в Берліні і центром розробки в Харкові. Понад 11 років X1 допомагає технологічним компаніям з Європи та США будувати команди з розробників програмного забезпечення в Україні по аутстафінг моделі.

Razdelytely-dlya-sajta2 X1 приєднався до Globaldev Group

Dror Har, Основатель и CEO Globaldev Group (цитата):

«Ми довго шукали ідеального партнера і, нарешті, знайшли його в X1. За 11 років свого існування X1 заробив відмінну репутацію, надаючи своїм клієнтам відмінний сервіс, можливість швидко масштабуватися і створювати успішні та ефективні команди розробників.
Ми раді працювати з Валерієм і його командою і плануємо разом розширити можливості X1, рости ще швидше, і далі вдосконалювати рівень обслуговування наших клієнтів. Ми також раді вітати Валерія в складі ради директорів Globaldev.».

Valeriy Bykanov, Основатель и CEO of X1 Group (цитата):

«Ці інвестиції дозволять X1 вийти на новий рівень за рахунок розширення нашої команди, залучення нових клієнтів з усього світу і надання ще більшої кількості можливостей для розробників в Україні. Я був радий бачити, що ми поділяємо бачення і набір цінностей разом з Дрором і я дуже радий увійти в цю нову главу X1 разом з Globaldev Group».

Рекомендовані матеріали

  1. Globaldev Group & Steelkiwi
  2. Globaldev Group.png

Коментарі