Globaldev Group & Steelkiwi

Globaldev Group & Steelkiwi: нові можливості та синергія зусиль

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія-мембер Харківського ІТ Кластеру Globaldev Group оголосила про приєднання команди Steelkiwi, що спеціалізується на повному циклі розробки програмного забезпечення та digital-продуктiв.

Steelkiwi працюватиме як окремий бізнес-підрозділ, зосереджуючись на повному циклі розробки веб- та мобільних додатків. Маючи команду з понад 100 професіоналів і список клієнтів, що охоплює весь світ, Steelkiwi надасть додаткові можливості для Globaldev, щоб стати кращим партнером з розробки програмного забезпечення для технологічних компаній в усьому світі.

«Globaldev Group пишається тим, що здійснила свою третю інвестицію в Україну. Зараз, як ніколи, ми віримо в Україну, в українську ІТ-спільноту, а зокрема в таких партнерів, як Антон Батеріков і В’ячеслав Пономарьов, які успішно керують Steelkiwi протягом останніх 11 років. Українські розробники — найкращі у світі, і нам пощастило, що команда Steelkiwi приєдналася до нас у нашій подорожі», — зазначає директор Globaldev Group Дрор Хар.

«Ми раді приєднатися до Globaldev Group, оскільки цей крок відкриває нові горизонти для Steelkiwi власне та для масштабування і надання кращих послуг повного циклу нашим клієнтам. Ми впевнені, що ця угода надасть більше можливостей для працевлаштування технічного та нетехнічного персоналу в наших інженерних центрах в Україні та інших країнах Європи», — коментує В’ячеслав Пономарьов, генеральний директор Steelkiwi.

«Це чудова новина для всіх нас, я бачу в цьому великий потенціал. Разом із Globaldev ми зможемо розширити наші можливості у сфері технологій, поділитися досвідом, набутим за останні 10 років, і об’єднати наші зусилля, щоб надавати ще кращі послуги в усіх напрямках», — поділився Антон Батеріков, CEO Steelkiwi.

Першою компанією, яка приєдналася до групи, стала X1. Влітку цього року X1 завершила процес ребрендингу та наразі функціонує саме як Globaldev. Globaldev Group активно посилює свій потенціал розробки програмного забезпечення та дуже швидко росте:

  • Рік тому до групи приєдналась компанія Skywell Software, у якій працює 40 чудових людей та крутих професіоналів у сфері e-commerce.
  • Окрім українських офісів, компанія відкрила хаби в Польщі та Португалії, щоб об’єднати та підтримати команду.

Globaldev Group пишається великою командою із 230 професіоналів та офісами в Україні, Німеччині, Ізраїлі, США, Польщі та Португалії.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. WorkNest увійшла до складу Globaldev Group
  2. Globaldev Group.png

Коментарі