WorkNest увійшла до складу Globaldev Group

WorkNest увійшла до складу Globaldev Group

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія-мембер Харківського ІТ Кластеру Globaldev Group оголосила про приєднання команди WorkNest, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення та послугах з анотації даних.

WorkNest працюватиме як незалежна бізнес-одиниця. Маючи команду з понад 100 професіоналів та клієнтів з різних галузей, WorkNest доповнює портфоліо послуг Globaldev Group.

«Я надзвичайно радий, що управлінська команда та професіонали WorkNest приєдналися до нашої групи. WorkNest надає високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення та анотації даних деяким з найцікавіших технологічних компаній в Ізраїлі.

Група Globaldev продовжує інвестувати в Україну та розширює свою присутність у Польщі. Разом ми налічуємо понад 370 співробітників. Завдяки новим хабам у Києві та Варшаві, а також іншим нашим офісам по всьому світу, ми тепер можемо краще підтримувати зростаючий список клієнтів найвищого рівня, які масштабують та розвивають свій бізнес», — ділиться Дрор Хар, генеральний директор Globaldev Group.

«Ми раді приєднатися до Globaldev Group, оскільки це розширює горизонти WorkNest та забезпечує кращий сервіс для наших клієнтів, одночасно підтримуючи наших співробітників в Україні та Польщі. Це партнерство також створює більше можливостей для працевлаштування в Україні та по всій Європі. Ми пишаємося тим, що допомагаємо ізраїльським компаніям розвивати свої відносини з українською ІТ-індустрією, ведучи їх до успіху», — коментує Йоґев Саміна, генеральний директор WorkNest.

Першою компанією, яка приєдналася до групи, стала X1. Влітку минулого року X1 завершила процес ребрендингу та наразі функціонує саме як Globaldev. Globaldev Group активно посилює свій потенціал розробки програмного забезпечення та дуже швидко росте:

  1. У 2021 році до складу Globaldev Group увійшли дві українські компанії — Х1 та Skywell.
  2. У жовтні 2022 року до групи приєдналася компанія Steelkiwi, яка працює як окремий бізнес-підрозділ, зосереджуючись на повному циклі розробки веб- та мобільних додатків.
  3. Окрім українських офісів, компанія відкрила хаби в Польщі та Португалії, щоб об’єднати та підтримати команду.

Globaldev Group пишається командою із 370 професіоналів та офісами в Україні, Німеччині, Ізраїлі, США, Польщі та Португалії.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Globaldev Group & Steelkiwi
  2. Globaldev Group.png

Коментарі