Компанія WEB4PRO

WEB4PRO — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Знайомтесь із мембером Харківського ІТ Кластера — компанією WEB4PRO!
Представники компанії поділились історією розвитку WEB4PRO, а також тим, що робить їхню корпоративну культуру особливою.

Заснування компанії та напрями роботи

Компанію WEB4PRO заснував Марат Мінгазов у 2003 р. Відтоді компанія активно розвивається в галузі eCommerce.

Історія компанії почалася 17 років тому з зацікавленості в програмуванні та сфері eCommerce і великого бажання започаткувати щось своє, створити свою професійну команду. Марат і команда WEB4PRO від самого початку прагнули розвивати сферу eCommerce у світі й допомагати брендам та партнерам ставати сильнішими.

12-1 WEB4PRO — мембер Kharkiv IT Cluster

«За роки свого існування наша команда накопичила значний спеціалізований досвід у сфері eCommerce, і, отже, складається із професіоналів своєї справи. Ми занурюємося в бізнес клієнтів і будуємо відносини, щоб стати для кожного з них не просто технічним експертом, але й надійним партнером, якому можна довіряти», — поділилась Анна Шаталова — керівник відділу маркетингу.

Офіс розробки компанії знаходиться в Харкові. WEB4PRO працює з іменитими партнерами з країн Європи та США. Багато хто з них співпрацює з компанією вже понад сім років.

12-1 WEB4PRO — мембер Kharkiv IT Cluster

Зараз компанія зосереджена на зміцненні й набутті досвіду в основних напрямах:

  • eCommerce-рішення для брендів та партнерів у галузі моди, аксесуарів, меблів, здоров’я та краси, косметики й догляду, харчування та напоїв;
  • рішення для корпоративного бізнесу в галузі освіти, івентів, спорту, нерухомості, туризму.

Професійне оточення та культура компанії WEB4PRO

Компанія працює над своїм брендом, створює клієнтоорієнтовані рішення, цінує людську довіру й довгострокові відносини.

«Ми постійно вдоскналюємося разом із нашими партнерами, знаходимо рішення складних і цікавих завдань, покращуємо свої навички та накопичуємо досвід», — розповідає Анна.

Корпоративне навчання та постійний розвиток — важливий елемент культури WEB4PRO.

«Ми понад чотири роки практикуємо стажування в компанії. Програми навчання розробляються професіоналами WEB4PRO. Під їх чітким контролем і керівництвом триває процес навчання, що дозволяє нашим стажистам швидко й ефективно перейняти досвід та покращити свої навички», — зазначила Аліна Алієва, HR-менеджер.

Чому компанія вирішила приєднатися до Kharkiv IT Cluster

«Ми бачимо цінність у тому, чим займається Kharkiv IT Cluster. Ми вирішили разом розвивати IT-спільноту в Україні й підтримувати IT-галузь», — поділилась Анна.

Дякуємо, що розвиваєте середовище для технологічного бізнесу разом із нами! Попереду на нас чекає багато крутих івентів і спільних проєктів!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. G5 Game
  2. WEB4PRO_Kharkiv IT Cluster

Коментарі