WEB4PRO_Kharkiv IT Cluster

WEB4PRO: «готові на все, щоб наближати українську Перемогу»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення росії до України. Кожну людину й кожен бізнес торкнулася війна, довелося подолати багато труднощів, проте все це робить кожного з нас лише сильнішими.

Про те, з якими труднощами довелося зіткнутися компанії WEB4PRO після 24 лютого, про особливості роботи та управління команди у воєнні часи, з якими технологічними складнощами довелося зіткнутися та як команда з успіхом їх подолала — про все це розповість Kharkiv IT Cluster.

Про WEB4PRO

WEB4PRO — інжинірингова компанія електронної комерції з 19-річною історією успішних проєктів та задоволених клієнтів. В Арсеналі компанії найнадійніші CMS та технології, що відповідають усім стандартам розробки веб-сайтів та вимогам клієнта, що дозволяє їм служити своїй меті зараз і в майбутньому.

Команда Web4Pro зможе з найвищою якістю та дотриманням термінів легко впоратися зі створенням нового веб-сайту або покращити актуальний проєкт.

WEB4PRO-414x311 WEB4PRO: «готові на все, щоб наближати українську Перемогу»

Разом сильніші!

2022 рік для компанії розпочався складно. Найважливішим було забезпечити безпеку працівників, тому зараз команда розосереджена по різних точках світу та України. Також компанія відкрила новий офіс у Вінниці — у відносно спокійному на цей час місці, де можна прийти та працювати у затишній обстановці, чи зупинитися у разі потреби.

Зараз роботу компанії відновлено на 98% і команда продовжує втілювати в життя всі ідеї та побажання клієнтів. Компанія була готова до кризових ситуацій ще з 2014 року та періоду пандемії, тому віддалена робота не викликала серйозних труднощів. При цьому WEB4PRO не проводив скорочення працівників із початку повномасштабної війни.

WEB4PRO4-414x170 WEB4PRO: «готові на все, щоб наближати українську Перемогу»

Незважаючи на останні події, пов’язані з проблемами електрики та інтернету, WEB4PRO має детально розроблений План безперебійної роботи бізнесу. Усі спеціалісти мають все необхідне обладнання для віддаленої роботи.

Крім того, у разі відключення електроенергії та проблем з інтернетом співробітники використовують генератори електроенергії, кілька альтернативних інтернет-провайдерів, сонячні панелі, повер банки, а також резервний зв’язок від Старлінк.

Компанія не байдужа до проблем співробітників та постійно допомагає у купівлі всього необхідного обладнання.

Робота всупереч усьому

Усі проєкти компанії активні, жоден клієнт не відмовився від співпраці. Більше того, після повномасштабного вторгнення компанія підписала кілька нових контрактів і отримала чимало додаткових проєктів.

Клієнти отримують той же рівень послуг, що й раніше, а співробітники завдяки гнучкості графіків, правильного перерозподілу людей та готовності колег докласти додаткових зусиль, та допомогти у виконанні завдань колег, які тимчасово не можуть працювати, забезпечують минулу продуктивність.

WEB4PRO7-scaled-414x276 WEB4PRO: «готові на все, щоб наближати українську Перемогу»

Співробітники та керівництво компанії впевнені, що готові впоратися з будь-якими обставинами й, незважаючи ні на що, зроблять усе, щоб продовжити працювати, виконувати чудово свої обов’язки, підтримувати українську економіку та наближати Перемогу.

Kharkiv IT Cluster & WEB4PRO

Війна показала всім, що можливість долучитися до професійного кола однодумців і спільна робота набули дуже великого значення. Обмін досвідом, обговорення можливих перспектив, можливість долучитися до вирішення загальних проблем ІТ-середовища — основні мотиви приєднання команди WEB4PRO до Харківського ІТ Кластера.

Для Kharkiv IT Cluster пріоритетно формувати сприятливе середовище для діяльності ІТ-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-doluchyvsya-do-vikimarafonu-2023
  2. Компанія WEB4PRO
  3. Незнання законів не звільняє від відповідальності, або як правильно сплачувати податки — Legal Talk від Kharkiv IT Cluster

Коментарі