uitop_ua

Uitop — design matters

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Uitop — новий мембер Kharkiv IT Cluster. Це жвава та досвідчена команда UI/UX дизайнерів, які втілюють ідеї стартапів та існуючих компаній в інтерфейси, які рулять!

1_hto_mi-414x233 Uitop — design matters

Команда Uitop знає потреби стартапу і завжди готова допомогти з чудовим дизайном MVP для ідеї клієнта, соковитим і зрозумілим UI/UX і SaaS для зростання.

«Наш підхід простий: завжди мати бюджет, дотримуватись дедлайнів і бути на зв’язку», — цитата Івана Кліженка, CEO Uitop.

2_mission-414x233 Uitop — design matters

Uitop — це команда професіоналів, які працюють з ефективним дизайн-процесом, мають досвід відповідних проєктів і вибудовують комунікаційний процес, зручний для всіх сторін.

3_cinnosti-414x233 Uitop — design matters

Uitop входить до 10 найкращих дизайнерських компаній на ринку США.

«Завдяки системному підходу до проєктів і реалізації послідовних дій наша команда дисциплінована та ефективна», — ділиться секретом Іван Кліженко.

4_napryamok-414x233 Uitop — design matters

В портфоліо компанії є проєкти у багатьох сферах: HR, Healthcare, Wellness, E-Learning, NFT, Trading platfrorm, Real Estate, Fintech, SaaS, Construction, Analytics, CRM, Logistics, Parking, Publishing.

5_partners-414x233 Uitop — design matters

Uitop є мембером Kharkiv ІТ Cluster, співпрацює з ІТ-школою Hillel, компанія забезпечує навчання та зростання співробітників від стажерів до спеціалістів вищої ланки і відвідування конференцій, ділових зустрічей, курсів в рамках співпраці з платформою GROWTH FACTORY.

6_perevagi-2-414x233 Uitop — design matters

Окрім цього на YouTube-каналі компанії, CEO Uitop — Іван Кліженко, дає відповіді на найпоширеніші питання про UX/UI дизайн, UX/UI та Product дизайнерів, а також SaaS продукти, які цікавлять засновників і керівників стартапів.

7_uitop-414x233 Uitop — design matters

Дивлячись на нового мембера Kharkiv IT Cluster — компанію Uitop, можна впевнено сказати, що у нас в ком’юніті зібрались найкращі cпеціалісти ІТ-світу, які створюють круті і креативні рішення, що мають прихильників не тільки в Україні, а і далеко за її межами!

Cтаньте частиною великих, прогресивних змін — приєднуйтесь до спільноти Харківського ІТ Кластеру!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. eca_ua
  2. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster
  3. Менторство як інструмент розвитку що це й навіщо Гайд від менторки Uitop
  4. invest_club_ua

Коментарі