Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster

Започатковані партнерства, реальні угоди: можливості від Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Незважаючи на те, що ІТ-галузь є єдиною, що зросла у 2022 році, критичні для подальшого розвитку ІТ-індустрії питання все ще не розв’язані.

Питання передбачуваності для замовників, збереження команд та поїздок за кордон для укладення нових контрактів вкрай негативно впливають на економічну складову та перспективи ІТ-галузі.

Зараз — найкращий час розширювати партнерства.

Kharkiv IT Cluster безперервно розширює напрямки співпраці на міжнародному рівні. Наша місія — розвивати екосистему для технологічного бізнесу! Routed in Kharkiv. Expanding globally.

Ми відкриваємо нові перспективи для IT-бізнесу, створюємо платформи для реалізації амбітних проєктів, налагоджуємо партнерства та захищаємо інтереси IT-спільноти поза непростими часами та все зростаючими викликами. Ми знаємо, що наша сила — у спільноті.

Саме тому Kharkiv IT Cluster створив можливість для компаній-мемберів долучитися до міжнародного івенту. 7th. International B2B Software Days 2023 — це подія для компаній та науково-дослідних установ, які шукають клієнтів та партнерів у бізнесі B2B.

На події піднімалися найактуальніші теми сфери інноваційних технологій — від метавсесвіту й квантових обчислень до дефіциту ІТ-персоналу й викликів сьогодення.

«2 дні офлайн-зустрічей, нетворкінгу, воркшопів згідно актуальних тем та проблем з клієнтами від ведучих Австрійських компаній. Організатори максимально доклали зусиль для знайомства та нетворкінгу учасників між собою під час лекцій, воркшопів, перерв на каву та обіду.

На деяких воркшопах була цілеспрямована робота в групах спеціально, щоб учасники знайомилися між собою та співпрацювали. З точки зору нетворкінгу та кількості знайомств — івент дуже класний, окрім цього ще дуже гарна локація для проведення», — зазначила Ольга Стрельникова, Sales Manager у Raccoon Gang.

У цій міжнародній сесії з пошуку партнерів взяли участь понад 2000 учасників, включаючи малі та середні підприємства, стартапи та зацікавлені сторони з усієї Європи.

«Дуже корисний івент для нетворкінгу. Загалом було призначено близько 8 зустрічей із різними лідами. З них 3 зустрічі для нас потенційно були цікаві. Можливо, вийде з ним співпрацювати в майбутньому», — зазначила Маргарита Чухненко, Business Development Manager у SevenPro.

Українські компанії також узяли участь у цьому міжнародному івенті. Серед них — MWDN, PioGroup, WEB4PRO, SevenPro, Yael Acceptic,, JustCoded, ZONE3000, GoIT. Це дозволило їм розширити власні можливості, знайти нові партнерства й корисні комунікації:

«Була дуже хороша організація на конференції, як і минулого 2019 року. Усе на високому рівні. Доповіді, як і на всіх конференціях, були різними, як цікавими, так і не дуже (скоріше особисто для мене нерелевантними).

Протягом 2-х днів було десь 15 спілкувань, контактів зібрав більше, а ось лід був тільки один. Запит ліда вже опрацювали й вислали пропозицію. Загальне враження — позитивне», — поділився Марат Мингазов, Founder у WEB4PRO.

Для Kharkiv IT Cluster пріоритетно формувати сприятливе середовище для комфортної діяльності ІТ-спільноти. Ставайте частиною спільних дій та великих зрушень у напрямку розвитку IT-сфери, приєднуйтесь до спільноти Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster
  2. invest_club_ua
  3. Як підтримати ІТ-галузь: Kharkiv IT Cluster на Стратегічній Сесії Tech Industry

Коментарі