Де починається зручність та допомога для кожного користувача Досвід експертки TAXER

Де починається зручність та допомога для кожного користувача? Досвід експертки TAXER

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У сучасному світі, де технології стають нашими вірними помічниками, важливо, щоб кожен користувач відчував не лише зручність використання сервісу, але й підтримку, коли це потрібно.

У компанії TAXER розуміють це чудово, і саме тому команда має особливий підрозділ, який дбає про перше враження та надає підтримку клієнтам – це саппорт.

Про роботу комерційного напрямку та саппорту розповідає керівниця цього підрозділу — Аліса Заяц.

Саппорт у Таксер: що це таке?

Це команда фахівців, яка стає першою лінією оборони для будь-якого користувача компанії TAXER. Це ті люди, які готові відгукнутися на клієнтський запит, надати необхідну інформацію чи допомогти вирішити питання будь-якої складності. Вони – саме ті, хто робить сервіс ще доступнішим та зручнішим.

Однією з ключових переваг TAXER є те, що це єдиний податковий сервіс, де клієнт може взаємодіяти не лише з технічними системами, але й із живими людьми. Саппорт компанії не є лише автоматизованою системою відповідей та набором статей в Базі знань. Це справжні фахівці технічного, юридичного та бухгалтерського відділів, які розуміють клієнтські запити та допоможуть в їх вирішенні.

Юридичний та Бухгалтерський Саппорт

  • Відмінні ознаки професіоналізму

Те, що відрізняє TAXER від інших, – це наявність юридичного та бухгалтерського саппорту. Коли у клієнта є питання, пов’язане з правовими аспектами або бухгалтерією, він може розраховувати на кваліфікованих фахівців команда комерційного напрямку та саппорту. Вони готові надати вичерпну консультацію та допомогти з будь-якими найскладнішими аспектами податкового обліку.

  • Наші люди: прикольні та професійні

Найбільша цінність компанії – це люди. TAXER пишається тим, що в команді працюють не лише професіонали своєї справи, але й прикольні та дружелюбні особистості. Саме це перетвоорює роботу з механічних дій на ефективну й приємну діяльність.

Як це працює?

Взаємодія із саппортом TAXER – це легко. Ви можете звертатися до нас з будь-яким питанням через форму зворотного зв’язку на нашому сайті або з особистого кабінету (розділ Кабінет — Мої звернення), електронною поштою або телефоном. Ми завжди поряд, щоб зробити ваш досвід використання Таксер ще кращим.

Саппорт у компанії TAXER — це не просто служба, це стиль життя. Ми віримо у важливість взаємодії, підтримки та зручності для кожного нашого користувача. Тому обираючи TAXER, ви обираєте не лише податковий сервіс, але й команду професіоналів, яка завжди готова вам допомогти. З TAXER ви не почуєте себе самотніми у світі податків та обліку — ми завжди поруч. Приєднуйтесь до нашого Taxer community!

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Навіщо хвалити, якщо працівники й так працюють? Поради від Аліси Заяц, експертки TAXER
  2. Отримайте безоплатний доступ до онлайн-сервісу TAXER!
  3. Як підвищити продуктивність команди служби підтримки Поради від експертки Taxer

Коментарі